№ 31 (79) / 7 вересня - 14 вересня 2006

СВІТ

ІЗРАЇЛЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІЙНИ З ІРАНОМ І СИРІЄЮ

Про це пише британська газета The Sunday Times з посиланням на власні джерела в уряді і військових відомствах Ізраїлю.

ВЛАДА І МИ

CИН ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ЗАРОБИВ 7,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Голова Наглядової ради Правекс-банку 27-річний Степан Черновецький оприлюднив офіційні відомості про свої прибутки за перші 8 місяців 2006 року. Вони склали 7 495 921 гривню.

ВЛАДА І МИ

ДЕПУТАТИ ХОЧУТЬ ПОЗБУТИСЯ ПІЛЬГ?

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко зареєструвала в парламенті ще один проект закону «Про статус народного депутата України» (щодо скасування пільг). В ньому пропонується зняти низку пільг з депутатів.

РАБИНОВИЧ ЗАПЛАТИТЬ ЗА НАКЛЕПИ

Судове протистояння між злочинним медіамагнатом Вадимом Рабиновичем та Міжрегіональною Академією управління персоналом досягло свого закономірного вирішення.

ЧОРНОБИЛЬЦІ – ЖЕРТВИ ГЕНОЦИДУ РАДЯНСЬКОЇ ОКУПАЦІЇ

Уряд Литви вирішив надати учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС статус жертв геноциду радянської окупації 1939 -1990 років.

ЗА ДОПОМОГУ В КУПІВЛІ НЕІСНУЮЧИХ КВАРТИР «ЕЛІТИ-ЦЕНТРУ» БРОКЕРИ «БЛАГОВІСТУ» ОТРИМАЛИ ПО 8-10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Три колишні клієнтки найбільшого столичного агентства нерухомості «Благовіст» подали на нього в суд. У 2005 році агенти «Благовісту» влаштували їм покупку квартир в сумно відомих будинках «Еліти…» по вулиці Будівельників, 18-а, вул. Шмідта, 34/42 і вул. П. Запорожця, 15-в.

НАРКОДИЛЕРИ В ПОГОНАХ

Співробітники відділів із боротьби з незаконним обігом наркотиків і боротьби з організованою злочинністю Керченського міського управління міліції (Крим) 1 вересня затримали трьох співробітників Ленінського райвідділу міліції (Крим) за підозрою в збуті наркотиків.

21 ДЕНЬ ЗА ҐРАТАМИ

Виявивши в себе сильну алкогольну залежність і перепробувавши всі засоби лікування, включно з кодуванням, журналіст і письменник Андрій Кокотюха з доброї волі пішов здаватися в наркологічну клініку.

ХТО ВИЗВОЛИТЬСЯ САМ…

Їду електричкою. У вагоні, в одному з купе, цигани (жінки, чоловіки, діти) ведуть поміж собою розмову по-циганському, до всього ж — надто голосно, не зважаючи на присутніх людей.

15-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НЕ БУЛО?

Звичайно, мені важко. Важко стриматися, щоб не написати про День Незалежності.

ЛИСТИ

СТАНЬМО НА ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

До нашої редакції надійшов лист інваліда війни, реабілітованого політв’язня Білоуса Василя Кузьмовича з міста Умані.

ЛИСТИ

НЕ СТАЛО ОЛЕКСАНДРА РУДЕНКА-ДЕСНЯКА

Об’єднання українців Росії, Федеральна національно-культурна автономія українців Росії, реґіональна громадська організація «Українці Москви», редакція часопису «Український огляд», колектив Бібліотеки української літератури в Москві глибоко сумують з приводу непоправної втрати — 30 серпня 2006 року на сімдесят першому році життя після тяжкої хвороби відійшов у вічність Почесний голова Об’єднання українців Росії та головний редактор журналу «Український огляд» заслужений працівник культури Російської Федерації Олександр Олексійович Руденко-Десняк.

ЛИСТИ

ТУГА І БІЛЬ ЧЕТВЕРТОЇ ХВИЛІ ЕМІГРАНТІВ

В рамках IV Всесвітнього форуму українців, на який зібралося біля трьох тисяч українців з різних країн світу, цього разу значна увага була приділена трудовій еміграції, яка нараховує до десяти мільйонів осіб.

ВОРОН — ВОРОНУ, або ДЕЩО ПРО ПЕРЕГИНИ В ЗМІ

З-поміж кореспонденції на адресу редакції деякі листи особливо спонукають журналістів до творчості.

ПОСТАТІ

ВІН РОЗВІНЧАВ СТАЛІНЩИНУ НА 20 РОКІВ РАНІШЕ ЗА СОЛЖЕНІЦИНА

До 100-річчя Івана Багряного У тому, що «донецькі» не тільки грабують нещадно Україну, вибатовуючи собі землі, заводи, фабрики, а й риють яму під нашу національну ідентичність, можна було пересвідчитися 1 серпня на засіданні Верховної Ради.

ФАНФАРИ І ФАНФАРОНИ, або СВЯТКОВІ УЧТИ НА ПЕЧЕРСЬКИХ ПАГОРБАХ З ПОГЛЯДУ НА ВІДСТАНІ

Того самого дня, на котрий було перенесено офіційні заходи святкування 15-ї річниці Незалежності, ваш покірний слуга перебував у дорозі й зупинився на базарчику села Софіївки — першого населеного пункту Черкащини на трасі «Київ — Дніпропетровськ».

ЩОБ БУТИ САМИМ СОБОЮ
У ПЕРШІЙ СОТНІ БАГАТІЇВ ЄВРОПИ П’ЯТНАДЦЯТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ УКРАЇНИ

Польський часопис «Впрост» опублікував рейтинг 100 найбагатших людей 20 країн Центрально-Східної Європи.

КУЛЬТУРА

ТВОРЧА НАТУРА НАЩАДКА ГЕТЬМАНІВ МАНУЙЛОВИЧІВ

Нещодавно колектив Сумського земляцтва вітав художника Юрія Мануйловича з 50-річним творчим ювілеєм. Виставка його творів з цього приводу відбулась в Українському фонді культури.

СПОРТ

ІТАЛІЯ ДАЄ ШАНС

Вчора збірна України розпочала свій турнірний шлях у відбірковому турнірі Євро-2008. Коли цей номер газети готувався до друку ще не було відомо результатів матчу за середу, зокрема Україна — Грузія.

Олександр ЗАВАРОВ: «НЕХАЙ ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ ВИХОДИТЬ ГРАТИ ЗА «АРСЕНАЛ»»

Київський «Арсенал» нинішній чемпіонат України розпочав досить вдало.

АЛКОГОЛІКИ — ВОЛЬОВІ ЛЮДИ?

МОЗАЇКА

СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

У Великобританії складено зведену таблицю річних доходів людей різних професій.

МОЗАЇКА

ЧЕРНІГІВЦІ ВІДКОПАЛИ ЗНАТНОГО ВІКІНГА

Чернігівські археологи виявили поблизу села Шестовиця (Чернігівський район) камерне поховання конунга вікінгів – начальника професійної дружини варязьких воїнів, які перебували на службі у київських князів.

МОЗАЇКА

СИЛА РУЙНУВАНЬ ТУНГУСЬКОГО МЕТЕОРИТА ДОРІВНЮВАЛА 1500 ХІРОСІМАМ

Італійські вчені досліджували стовбури дерев, що повалилися в результаті падіння Тунгуського метеорита.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультації
ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЙ В РАЗІ ВТРАТИ ДОКУМЕНТІВ ПРО ЗАРПЛАТУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2006 року № 919 затверджено Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії в разі втрати документів про її нарахування та виплату.

СОЦІАЛЬНІ КОШТИ МАЮТЬ «РУХАТИСЯ» ЗА ІНВАЛІДАМИ

Ключовим елементом реформування системи соціальних послуг є фінансування.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ