СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

У Великобританії складено зведену таблицю річних доходів людей різних професій.

Як і слід було чекати, на першому місці перебувають директори і представники правлінь найбільших компаній. В середньому їх зарплата складає близько 171 тисячі фунтів на рік. Втім, ця цифра не враховує так звані бонуси, які можуть складати до 100 відсотків від суми зарплати.
На другому місці перебувають дипломовані лікарі, які за рік заробляють близько 82 тисяч фунтів. На третьому місці — брокери, які одержують 80 тисяч.
Далі ідуть фінансові менеджери, великі чиновники і авіапілоти, всі вони отримують близько 60 тисяч фунтів річного доходу. На 10 тисяч менше платять статистикам, адвокатам і офіцерам поліції.
Наступна категорія — вчителі середньої школи, які заробляють 40 з половиною тисяч фунтів (вчителі молодших класів отримують на 10 тисяч менше).
Британським журналістам, як правило, платять 32 тисячі фунтів, втім, це сильно залежить від кваліфікації. Репортер, який щойно закінчив університет, може розраховувати тільки на 12 з половиною тисяч фунтів.
В кінці списку розташовуються електрики із зарплатою 25 тисяч фунтів, водопровідники (24 тисячі), муляри (20 тисяч). Приблизно стільки ж отримують інструктори з водіння автомобіля.
Нарешті, найбільш низькооплачуваними у Великобританії нині є бармени і офіціанти (11 тисяч). Замикає список служитель парку, якому, як правило, платять 10420 фунтів за рік.
Відзначимо, що в середньому людина, що працює на повній ставці у Великобританії, отримує 28 тисяч фунтів річного доходу або наших 268800 гривень.