№ 7 (55) / 23 лютого - 1 березня 2006

Влада і ми

ПОКЛАСТИ КРАЙ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСТВА!

НЕРВ

ЛИХО ДАВНЄ Й СЬОГОЧАСНЕ, або АПОЛОГІЯ БРЕХНІ ПО-УКРАЇНСЬКОМУ

Схоже, декотрі політичні партії та блоки, роздрочені маніакальною ідеєю застовпити собі благодатну місцину в майбутньому парламенті, поступово втрачають глузд (совість вони втратили вже давно).

Листи

НАДАЮ СПОНСОРСЬКУ ДОПОМОГУ!

Безкоштовну спонсорську консультацію я хочу надати великому політику О. Морозу. Не маючи чіткої програми своєї партії (СПУ), він направляє своє стадо туди, звідки вітер подме.

КУЛЬТ ЕСТЕР В УКРАЇНІ?

Листи

ПРИКРЕ ЗАМОВЧУВАННЯ

6 лютого нинішнього року виповнилося десять років діяльності «Української Антарктиди», народженої та здобутої винятково ентузіазмом кількох справжніх патріотів, які хоч і діяли кожен сам по собі, проте їх об’єднувала та надихала велика любов до України.

Культура

Володимир ЯЦЮК: «ШЕВЧЕНКОВІ БУЛО ЗАМАЛО СЛІВ…»
Олексій ДОЛЯ: «ВСЕ ЖИТТЯ — ГРА»

Соціум

ПІВЕНЬ ВЖЕ КЛЮНУВ…

Постаті

ВИСОКЕ НЕБО ВІЧНОСТІ МИХАЙЛА СІКОРСЬКОГО

«Я вірю, що будуючи Музей, ми бережемо Храм духовності в сучасному середовищі».

_x000D_ М. Сікорський

Здоров'я

БІЛОК ЛІКУЄ РАК

В основі протипухлинного препарата — м’ясо і яйця перепілки

Постаті

З ДУМОЮ ПРО ДІТЕЙ

До 180-річчя від дня народження Олексія Андріяшева
Це була мудра, принципова, вимоглива і винятково працездатна людина. Багато випускників гімназій, училищ, семінарій пам’ятали його не просто талановитим вчителем, а педагогом від Бога з невичерпним творчим потенціалом, неперевершеним майстром своєї справи, шанованим наставником. Майбутній педагог, громадський діяч, письменник народився у лютому 1826 року на хуторі Германівський Золотоніського повіту Полтавської губернії у заможній козацькій родині. Первинну освіту і виховання Олексій здобув у Переяславському духовному училищі. Пізніше закінчив Ніжинський ліцей князя Олександра Безбородька, а у 1850 році – юридичний факультет Київського університету Святого Володимира зі ступенем кандидата права._x000D_

ЗДОРОВ'Я

ПОРАДИ

НЕ ВСІМ ХРІН КОРИСНИЙ, ЗВІРОБІЙ ЛІКУЄ АСТЕНІЮ, А ЛИМОН ЗНІМАЄ СУДОМИ _x000D_

Консультації

Консультації

_x000D_

СПОРТ

ОСОБЛИВОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ, або ПРИГОДИ УКРАЇНЦІВ В ІТАЛІЇ

Першу медаль для олімпійської команди України здобула біатлоністка Лілія Єфремова. У спринтерській гонці на 7,5 кілометра вона посіла третє місце, відставши від переможниці француженки Флоренс Робер на 6,6 секунди. _x000D_ «Бронза» Єфремової — медаль «незапланована». По-перше, на думку фахівців, наших біатлоністів перевантажили під час літньої підготовки. По-друге, найбільші надії серед представників цього виду спорту покладалися на Ніну Лемеш та жіночу естафету. Річ у тім, що Єфремова, володіючи гарною швидкістю, ніколи не відзначалася особливою влучністю. Тим приємнішими стали десять влучних пострілів Лілії на спринтерській дистанції Туріна._x000D_

СПОРТ

«ОПТИМІСТИЧНА ТРАГЕДІЯ» ГІРНИКІВ У ФРАНЦІЇ
ЦІХИ ТИЖНЯ