№ 8 (56) / 2 - 8 березня 2006

Георгій ЩОКІН: «ПЛЕКАЮЧИ ДУХОВНІСТЬ НАЦІЇ, МИ РОБИМО ЇЇ НЕПЕРЕМОЖНОЮ»

Днями у місті Херсоні відбувся Форум національно-патріотичних сил. Гадаємо, наших читачів зацікавлять відповіді голови Української Консервативної партії на запитання журналістів та учасників цього зібрання.

Вибори - 2006

ХТО РВЕТЬСЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ?

Про те, що в списку політичних партій та блоків, які борються за «місце під куполом», багато людей, у яких проблеми із Законом, говорили давно. І ось недавно Міністерство внутрішніх справ України офіційно підтвердило цю інформацію.

Пам'ять

БУВ ЗРАЗКОМ ОПТИМІЗМУ І ЖИТТЄСТВЕРДЖЕННЯ

26 лютого 2006 року на 73-му році пішов з життя Ігор Науменко — професор, доктор медичних наук, заслужений майстер спорту з альпінізму та яхтингу, президент Всеукраїнської асоціації безпеки життя і діяльності «Безпека людини», заступник голови Української республіканської партії «Собор», неповторна Людина, яка жила для України.

ПРЯШІВСЬКИЙ АКАДЕМІК

Миколі Мушинці

Нерв

ЗОМБІ В ЗАКОНІ
ПІРАМІДИ З ПОГРАБУВАННЯМ НАПЕРЕД

Культура

Михайло МЕЛЬНИК: «Я НАМАГАЮСЯ ЗУПИНИТИ СКАЖЕНИЙ БІГ ЛЮДСТВА ДЛЯ ОСМИСЛЕННЯ БУТТЯ»

Вкотре до Києва завітав унікальний Український театр одного актора «Крик» (Дніпропетровськ). Його директор, художній керівник і актор, народний артист України, лауреат Міжнародної премії імені Леся Курбаса Михайло Мельник, намагаючись повернути глядачам їхнє людське обличчя, представляв у Театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра виставу «Парфумер» за романом Патріка Зюскінда і «Гріх» за творами Михайла Коцюбинського. Актор, лауреат престижних конкурсів і фестивалів, нагороджений Орденом Великого князя Володимира третього ступеня Української Православної Церкви зберігає в собі незламний стрижень порядності й духовної чистоти, щоразу препаруючи душі глядачів. Кожна його вистава — це крик знесиленої душі і свідомості людства, яке намагається вирватися з тенет самозабуття._x000D_

ГИДЯТЬ В КРИНИЦЮ, З ЯКОЇ П’ЮТЬ ВОДУ

Шановна редакціє!_x000D_ Вибачте, що надсилаю Вам листа, призначеного для газети «Киевский вестник». Та газета його не надрукує, а Ваш часопис послідовно відстоює українську національну ідею. Зрештою, хтось же має пробудити владу від летаргійного сну, щоб уникнути домовини з московської дошки, в яку нас штовхає комуністична преса симоненків і шмельових._x000D_

Раїса НЕДАШКІВСЬКА:  «Я ВДЯЧНА ТИМ, ХТО ДОПОМАГАВ МЕНІ СХОДИТИ НА ЦЮ ГОЛГОФУ»
Раїса НЕДАШКІВСЬКА: «Я ВДЯЧНА ТИМ, ХТО ДОПОМАГАВ МЕНІ СХОДИТИ НА ЦЮ ГОЛГОФУ»
П’ЄСА, ЯКА СТАЛА ЕПОХОЮ

Київський драматичний Театр на Подолі представляє виставу «Мина Мазайло» за однойменною комедією (1929) Миколи Куліша (1892-1937), задумом якої було «міщанство і українізація». Це друга п’єса з національної трилогії драматурга («Народний Малахій» (1927), «Патетична соната» (1930)._x000D_

Соціум

ЗБІЛЬШЕНО РОЗМІРИ НАДБАВОК І ДОПЛАТ ДО ПЕНСІЙ

З 1 січня нинішнього року набули чинності зміни до законів, якими передбачено розширення переліку пільгових категорій пенсіонерів, збільшення розміру надбавок і доплат до пенсій за донорство, за особливі заслуги, багатодітним матерям, інвалідам війни тощо.

Історична фантазія

КЕРЕНЩИНА

Здоров'я

ПСОРІАЗ — НЕ ВИРОК

Ліки від цієї хвороби пацієнти готують самостійно

У КИЄВІ ЗВОДИТЬСЯ ПАМ’ЯТНИК КОРУПЦІЇ

Минуло близько двох років, як я, ставши лауреатом якогось там журналістського конкурсу, оселився у київському готелі «Спорт» за рахунок організаторів. Уже тоді милуватися «європейською столицею» з готельного вікна заважав величенький будівельний майданчик, розташований, як на мене, на небезпечній відстані від«Спорту». _x000D_ Той майданчик тоді дратував мене, коли я мав обходити його, поспішаючи або до найближчої станції метро, або на всілякі там заходи організаторів конкурсу до Будинку кіно.

СТОМИЛИСЯ? ПОДИХАЙТЕ АРОМАТОМ ЛИМОНА

Минули часи, коли цитрусові на наших теренах були рідкістю. Нині ринки переповнені апельсинами, мандаринами, лимонами. Ми вже писали про лікарські властивості цих екзотичних плодів._x000D_ Та, виявляється, неабиякий вплив на організм справляють і запахи цих плодів.

Спорт

ХОЧ ТРІШКИ, АЛЕ КРАЩЕ

Так можна підсумувати виступи українських олімпійців в Турині. Звісно, якщо порівнювати з «успіхами» попередніх років, а не з іншими країнами — як нашими сусідами, так і «зимовими» на кшталт Кореї, Чехії, Хорватії, Австралії, Японії, Болгарії, Словаччини... _x000D_

ЯК ДОНЕЧЧАН РІДНЕ ПОЛЕ ПІДВЕЛО
ЯК ДОНЕЧЧАН РІДНЕ ПОЛЕ ПІДВЕЛО
ГРАНДИ ЧУБЛЯТЬСЯ МІЖ СОБОЮ…

Зустрічі плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА передовсім ознаменувалися «достроковим фіналом» у вигляді вибраної жеребом пари «Челсі» — «Барселона». Торік вони також зійшлися на цій стадії турніру. Тоді обидві зустрічі ознаменувалися суддівськими скандалами. А ігрову перевагу «Барселона» не спромоглася втілити у загальну перевагу в рахунку. _x000D_

«ФУТБОЛ БЕЗ СУРКІСІВ» — РІК ІГНОРАЦІЇ З ПЕРСПЕКТИВОЮ РЕАЛІЗАЦІЇ

Торік як передвістя нової футбольної весни було започатковано Громадський рух «ФУТБОЛ БЕЗ СУРКІСІВ». Відтоді ж «Українська газета плюс» стала його інформаційним флагманом. Відтак вже рік на її сторінках висвітлюється діяльність Суркісів під іншим «соусом», ніж у більшості куплених ними ЗМІ. Це попри зовні непомітну для читачів та уболівальників, але потужну й відчутну для працівників мас-медіа протидію цих футболо-політико-бізнесменів. Про Кучму за його президентства можна було значно більше знайти у мас-медіа критичних матеріалів, ніж нині за «помаранчевої» влади про діяльність Суркісів.

Мозаїка

ЦІХИ ТИЖНЯ
62-ЛІТНЯ БАБУСЯ НАРОДИЛА ЗДОРОВУ ДИТИНУ

У Каліфорнії (США) жінка, яка нещодавно народила сина, ввійшла у світовий список рекордів за віком матерів, які успішно народили.