№ 2 (97) / 18-24 січня 2007

ВІТЧИЗНЯНА МІСТЕРІЯ. ПЕТРО БОЛБОЧАН

Як це не прикро, але дані про націонал-визвольну війну 1918-1921 років ми й досі беремо з достатньо замулених джерел, щоб не сказати гірше. Спогади відвертих ворогів роду нашого, які чомусь видавалися непоганими накладами на початку 1990-их років, правлять за своєрідний путівник, коли ми занурюємося до історичних глибин. Це дивно. Адже історію заселення американського континенту, нащадки конкістадорів та аборигени тлумачать геть протилежно, попри те, що є вони всі зараз і співгромадянами, і співвітчизниками. В Україні прийнято носитися з сатаністом Булгаковим не гірш, аніж з писаною торбою. Його пасквільна та українофобська «Біла Гвардія» є в певних колах культовою книженцією. Символом жахливого українця, різуна та погромника в згаданому творі виступає полковник Болботун, прототипом якого був насправді шляхетний та мужній Петро Болбочан, талановитий військовий і дуже героїчна людина, про що в третій українській республіці відомо образливо мало.

ЗАХАРОВ ДИСКРЕДИТУЄ ІНСТИТУТ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Заява Федерації патріотичних видань України

ТРЕМТЯТЬ ЖИЖКИ У БЕРЕЗОВСЬКОГО

Сьогодні-завтра до Лондона вилітають слідчі Генеральної прокуратури Росії, в завдання яких входить розслідування обставин смерті колишнього офіцера ФСБ Росії Олександра Литвиненка, а також замахи на життя двох його знайомих — Андрія Лугового і Дмитра Ковтуна.

ЧУЖИНСЬКІЙ СЕКТІ — НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ

Звернення Української Консервативної партії до українського народу

НАСТАЄ ЕПОХА РАДИКАЛЬНИХ ЗМІН

Люди, прислухайтеся! Нині вже навіть для останніх «бандюковичів» і передостанніх лібералів зрозуміло, що нав’язана українському суспільству модель двопартійної системи, за якої поганих бандитів і злодіїв будуть змінювати бандити і злодії «хороші», є абсолютно безперспективною і злочинною. Нинішня ситуація в Україні це найяскравіше підтверджує.

ЖИДІВСЬКІ ВИТРЕБЕНЬКИ

За висновком фахівців вибухово-технічної служби, вибух поблизу готелю «Національ» у Харкові в ніч на 13 січня мав імітаційний характер.

КОШТОРИС УКРАЇНИ НЕ ДЛЯ БІДНИХ

СВІТ

ДИКІ ТАНЦІ ХАБАДУ
ІРАН СПРИЙМАЄ ЧАСТИНУ ПЛАНУ «ШІСТКИ»

Влада Ірану заявила, що готова прийняти багато частин так званого віденського пакету пропозицій з врегулювання ядерної програми країни, повідомляє AP.

ПОЛЬСЬКІ ЄВРОДЕПУТАТИ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ ЗА ВИЗНАННЯ ГОЛОДОМОРУ ГЕНОЦИДОМ

БЕЗПЕКА

ЗА ВУХАМИ ЛЯЩИТЬ ОД «КОТЯЧОЇ ЮШКИ»

Поразка Помаранчевої революції, прихід до влади представників великого капіталу, утворення так званої антикризової коаліції внаслідок зради Мороза, багаторазове підвищення тарифів на комунальні послуги при низькій заробітній платі та низьких пенсіях призвели до глибокого розчарування основної маси народу України, їхньої зневіри у можливості змінити своє життя на краще в недалекому майбутньому.

СОБОРНІСТЬ

«ТАКА ЕКЛЕКТИКА НЕ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ПОШАНУ НАВІТЬ У ПРОСТИХ УКРАЇНЦІВ»

Як відомо, вже відбувся конкурс на кращий ескіз монумента Соборності, який має бути встановлений на оглядовому майданчику біля Маріїнського палацу в Києві. Міністерство культури та Національна спілка художників схвалили проект монумента у виконанні скульпторів Юрія і Лева Синкевичів.

ГОЛОДОМОР – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ СІМ МІЛЬЙОНІВ ЖИТТІВ, А Й 66 ТОНН ЗОЛОТА, 1439 ТОНН СРІБЛА, ДІАМАНТИ, АНТИКВАРІАТ ТОЩО

Про що б люди не говорили, вони говорять про гроші, – проголошує правило Мерфі.

ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД: ВІД УРАНУ ДО РУЇНИ

Друга світова війна залишила Україні не тільки руїну. Країна (хоч і під потворною маскою СРСР) одержала перемогу над ворогом, і в душі кожного жило титанічне піднесення.

ДУХОВНІСТЬ

ЗРОЗУМІТИ ІКОНУ МОЖНА ТІЛЬКИ В ХРАМІ
ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА З’ЯВЛЯЛАСЬ ВОСЕНИ?
«І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ»…
Муцуо МАБУЧІ: «УКРАЇНСЬКА МОВА ЗВУЧИТЬ, ЯК МУЗИКА»

«Живеш у Римі – роби, як римляни» – існує такий крилатий вислів. Цієї істини дотримується Надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні пан Муцуо Мабучі, який вирішив вивчити українську мову. Чим це викликано, адже українська мова незвична для японця.

СВОБОДА

Історія землі, як і історія любові, розпочалася зі створення людини. Історія з’являється тоді, коли з’являється історик. Любов є, коли з’являється її предмет. Бог створив людину, щоб була вона причетною до вічного Його блаженства і слави, тому і створив її за своєю подобою – невільною і могутньою. Постає запитання, чи не міг Він створити щось, як нині кажуть, простіше?

ЯК СВЯТКУВАТИ ХРЕЩЕННЯ

Настає останнє велике свято в довгій низці новорічних і різдвяних подій – Хрещення. Потім вже доведеться угамуватися і все-таки взятися за роботу. А взагалі від Різдва до Хрещення будь-яка робота – гріх, тільки, шкода, начальство наше про це не знає. Що ж вважається або не належить робити в день Богоявлення або інакше – Хрещення Господнього?

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ
НОВИЙ ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
ХВОРОБИ ЗГОРАЮТЬ У СВІТЛОНОСНОМУ ПОТОЦІ

Про суть суперсучасної методики лікування розповідає її автор та одна з пацієнток

ПОРАДИ

СПОРТ

ПРОБЛЕМА АДЕКВАТНОСТІ В УКРАЇНСЬКОМУ ФУТБОЛІ

В Україні зимове футбольне міжсезоння відчутно довше за літнє. Відтак, воно більше насичене переходами та всілякими пертурбаціями. Зазвичай найбільшу увагу привертають переходи легіонерів. Як іноземців до українських клубів, так і футбольні долі наших гравців за кордоном. Такими у певному розумінні «нашими» є й ті іноземці, що запам’яталися виступами у вітчизняному чемпіонаті.

МОЗАЇКА

БЕЗ МЕДИЧНОЇ ДОВІДКИ НЕ ОДРУЖИШСЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ