№ 26 (74) / 3-9 серпня 2006

ВЛАДА І МИ

ЗА КРОК ДО РОЗПУСКУ ПАРЛАМЕНТУ

Мабуть, ще довго ЗМІ, експерти та громадяни будуть з запалом обговорювати те, що відбувалось 27 липня.

ВЛАДА І МИ

Георгій ЩОКІН: «УКРАЇНСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У НИНІШНЬОМУ ПРОТИСТОЯННІ НЕМА, Є РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА ДЕРЖАВНОМУ СУВЕРЕНІТЕТУ»

Політична ситуація в Україні щодня загострюється дедалі більше, що потребує від нас постійної, вдумливої уваги та прийняття відповідних рішень.

ВЛАДА І МИ

ВЛАДА ПЕРЕТВОРИЛАСЬ У ГАРАНТА БЕЗПЕКИ ПРИБУТКІВ ІНОЗЕМНОГО КАПІТАЛУ

Із заяви Української Консервативної партії з приводу загального погіршення життя українського народу

ВЛАДА І МИ

Євген СВЕРСТЮК: «Я БАЧУ ВЕЛИКУ НЕВІДПОВІДНІСТЬ МІЖ ОБТІЧНИМИ І ПРАВИЛЬНИМИ ВИСТУПАМИ ПОЛІТИКІВ І ТИМ, ЩО ДІЄТЬСЯ НА ВУЛИЦІ»

Виступ на Загальнонаціональному круглому столі під час зустрічі Президанта України з лідерами політичних сил та громадськими діячами 27 липня 2006 року

ВЛАДА І МИ

КОГО МИ ОБИРАЄМО, І ХТО НАМИ ПРАВИТЬ

У повоєнні літа молодий паризький студент Франсуа Міттеран був серед тих своїх співвітчизників, хто палко вітав прихід до керівництва Францією генерала Шарля де Голля. І тоді ж молодий галлієць-голліст поставив собі за мету вивершити власну життєву кар’єру посадою президента П’ятої республіки.

НЕРВ

МОРОЗ ПРОДАВСЯ ЗА 300 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ

Про це заявив народний депутат Олег Ляшко, відомий широкому загалу як головний редактор газети «Свобода».

СВІТ

ЗАРОБІТЧАНИ ЛЕГАЛІЗУЮТЬСЯ

До осені уряд Італії планує надати право на роботу 460 тисячам нелегальних мігрантів, значну частину яких складають українці.

ЖЕРТВИ ПОРНОГРАФІЇ — МОЛОДШАЮТЬ

Здається, що недавно порнобізнес з використанням дітей, який спершу з’явився у США та країнах Західної Європи шокував світову громадськість, розглядався як надзвичайно ганебне, але поодиноке явище.

СВІТ

ЧИ ПОТРІБЕН НАМ БЕРЕГ ТУРЕЦЬКИЙ? ТА Й ІНШИЙ НЕ РАДУЄ НАС

З кожним роком закордонні курорти завойовують серед українців усе більшу популярність. Що цілком зрозуміло – вітчизняний «радянський» сервіс при досить нескромних цінах відлякує потенційних клієнтів.

РОЗСЛІДУВАННЯ

КРАВЧЕНКО НЕ СТРІЛЯВ САМ У СЕБЕ

Смерть екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка була насильницькою, про що свідчать ушкодження на його тілі.

ПОСТАТІ

Іван ФРАНКО: «НЕХАЙ ПРОПАДЕ МОЄ ІМ’Я, АЛЕ ЖИВЕ І РОЗВИВАЄТЬСЯ НАРОД УКРАЇНСЬКИЙ»

КУЛЬТУРА

В ЕПІЦЕНТРІ ДУХОВНОГО ЖИТТЯ НАЦІЇ

Минуло 75 років від дня народження Івана Дзюби

КУЛЬТУРА

ГОТУЙ НОВИХ БОРЦІВ, «ХОЛОДНИЙ ЯРЕ»!

«Книжка читається одним духом. Коли її читаєш, можна посивіти… Автор пов’язав у своїм творі правдиві події й по-мистецькому їх відтворив».

УРОКИ ІСТОРІЇ

НІ ОДНОГО ДЕПУТАТА!...

У книзі відомої письменниці, вченої Олени Пчілки (Ольги Драгоманової-Косач) «Викинуті українці», яка недавно побачила світ у видавництві МАУП, вперше зібрано публіцистичні твори, які не втратили своєї актуальності особливо для притлумлених християнством галичан в наш парламентсько-президентський час, оприлюднені в 1908-1914 роках часописом «Рідний край», редактором і видавцем якого вона була. Пропонуємо вашій увазі один із них.

ЛЮДИ І ВЧИНКИ

Геннадій СТРУЦ: «СЬОГОДНІ БУТИ ХВОРИМ ВИГІДНІШЕ, НІЖ ПРАЦЮВАТИ»

Нещодавно у Київській обласній лікарні відкрився філіал Міжнародного центру нейрохірургії, який очолює талановитий нейрохірург, людина, яка врятувала тисячам хворих дорогоцінне життя і повернула надію і віру в себе.

ЛЮДИ І ВЧИНКИ

СМЕРТЕЛЬНІ РОЗВАГИ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

29 липня 2006 року о 21.20 на розі вулиць Хрещатик й Інститутської спортивний автомобіль марки «Міцубісі» з номерним знаком АА7747 ВК, рухаючись на шаленій швидкості, збив на смерть дівчину 17-20 років і покалічив її подругу.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ВІЙСЬКОВІ ЗВАННЯ ДЛЯ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

СТОЛИЦЯ

ДЕМІЇВСЬКЕ ДИВО

Навряд можна знайти сьогодні корінного киянина, який би не знав про Свято-Вознесенський храм, що більше відомий в народі як Деміївський.

СТОЛИЦЯ

БАГАТОПОВЕРХОВІ «МОНСТРИ» ПОГЛИНАЮТЬ ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ

У Києві найближчим часом може зовсім не залишитися куточків із незайманою старовинною забудовою, яка б не порушувалася грубими і некоректними архітектурними вторгненнями.

СТОЛИЦЯ

«СОФІЮ» І ЛАВРУ МОЖУТЬ ВИКЛЮЧИТИ ЗІ СПИСКІВ ЮНЕСКО?

Приводів виключити зі списків ЮНЕСКО Україну, представлену заповідниками «Софія Київська» і «Києво-Печерська лавра», а також Львовом, — достатньо.

СПОРТ

ТРЕНЕРИ, ФУТБОЛІСТИ ТА ЇХНІ МОТИВАЦІЇ

Початок нового футбольного сезону в Україні ознаменувався новими чутками-прогнозами. Найцікавіші з них стосуються можливих кадрових перестановок серед тренерів.

СПОРТ

«ДИНАМО» ВИЗНАЧИЛО РІВЕНЬ «МЕТАЛУРГСА»

Коли цей номер газети побачить світ, буде вже відомий рахунок повторної зустрічі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між київським «Динамо» та латвійським «Металургсом».

СПОРТ

РІЗКИЙ СТАРТ ЛІДЕРІВ

Початок шістнадцятого чемпіонату України з футболу навіює думку, що він мало чим відрізнятиметься від багатьох попередніх.

ОНКОХВОРІ МОЖУТЬ ЖИТИ ДОВГО

Рак крові, зокрема його різновид хронічний мієлолейкоз, в онкології вважається однією з найскладніших хвороб.

НЕМАЄ СИЛЬНІШОГО ВОРОГА, НІЖ… СТРАХ

На думку багатьох вчених, в основі будь-якого захворювання обов’язково лежить страх.

КОЛИ НЕПОКОЇТЬ ШЛУНОК

МОЗАЇКА

ЯК СВЯТІ КНЯЗІ ВОЛОДИМИР ТА ОЛЬГА ПЕРЕМОГЛИ ТОВАРИША МОЛОТОВА ТА ПІОНЕРІВ-АТЕЇСТІВ

В Криму, на розташованому між Гурзуфом і горою Аю-Даг пагорбі Суук-Су є унікальна споруда, що нагадує мініатюрну скельну церкву, — склеп Володимира Березіна.

ЦІХИ ТИЖНЯ