МОРОЗ ПРОДАВСЯ ЗА 300 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ

Про це заявив народний депутат Олег Ляшко, відомий широкому загалу як головний редактор газети «Свобода».

За його словами, це стало відомо з перехопленої телефонної розмови депутата від Партії регіонів Андрія Клюєва, в якій він докладно пояснював москвичу на ім’я Рубен, як соціалісти зрадили «помаранчевих».
З аудіозаписів, які Ляшко передав до прокуратури як докази, стає зрозуміло, що «Холодного» (так Клюєв називав Мороза) купили за 300 мільйонів доларів. На запитання Рубена «чому так дорого?» регіонал пояснив, що це не тільки плата за розвал «помаранчевої коаліції». До цієї суму входить ще й підтримка «Паруса» (Януковича) на посаду прем’єр-міністра, а також аванс за майбутній імпічмент «Прищавого» (так називали в цій розмові Ющенка).
На прес-конференції, яка відбулася у Верховній Раді, Олег Ляшко повідомив про подання звернення до Генпрокуратури щодо порушення кримінальної справи за фактом підкупу Олександра Мороза «регіоналами». Сам же згаданий аудіозапис пообіцяв оприлюднити найближчим часом.
Свій «революційний злет» Мороз розпочав восени 2000 року з пам’ятного касетного скандалу, пов’язаного з використанням аудіозаписів у кабінеті тодішнього президента Кучми. Через зраду лідером соціалістів колишніх союзників по коаліції багато хто назвав Мороза «політичним трупом». А тепер цей касетний скандал — останній цвях у його «домовину»?