НЕМАЄ СИЛЬНІШОГО ВОРОГА, НІЖ… СТРАХ

На думку багатьох вчених, в основі будь-якого захворювання обов’язково лежить страх.

Ця емоція сприяє тому, що в організмі накопичуються такі хімічні речовини, як адреналін, кортизон. Коли їхня кількість сягає критичної маси, виникають зміни в імунній та гормональній системах. Це, у свою чергу, призводить до зниження можливостей організму до саморегуляції й самовідновлення.
Як же долати страх?
В народі завжди вважалося, що потрібно насамперед «випустити пару». Звісно, не вихід — знімати почуття страху чаркою горілки чи агресивною поведінкою щодо своїх домашніх. Чудово просто добряче втомитися, працюючи на природі: косіть трави, рубайте дрова, майструйте щось для душі. Скінчите роботу — і до води. Це може бути лазня, купання в озері чи в ставку.
Якщо страх не виганяти з організму, можна всерйоз захворіти. Російський лікар М. Лежепеков вважає, що рак — на 100 відсотків виникає в результаті образи й страху. Отож подолавши ці емоції, можна позбавитися тяжкої хвороби.
Перемогти в собі страх, пробачити людині означає дозволити йому бути таким, яким він є.
Страх виникає і тримається якусь миттєвість, потім захисні сили прагнуть його знівелювати, але ви починаєте мусувати, накопичувати ситуацію. Образа й страх як іржа роз’їдають душу й тіло. Недаремно Ісус Христос казав: «Я дав вам життя вічне, але …не судіть, і не судимі будете», маючи на увазі наявність у вас почуття Прощення, яке насамперед потрібне вам самим.
Страх — це блокування, вимкнення захисних імунних сил організму, які роблять вашу хворобу невиліковною.
Страх — це соціальна, психологічна напруга, що створюється суспільним ладом як в середині країни, так іззовні, що породжує незахищеність і неможливість реалізувати себе як особистість.
Страх — це ревнощі, ненависть, які, мов іржа, роз’їдають душу, створюючи нестерпні умови життя.
Отож якщо хочете жити радісно — говоріть добре про все — про себе, про людей, і чим витонченіша ваша думка, тим сильніша її енергетика. Аби чогось досягти, частіше й детальніше уявляйте, що це вже існує, і у відповідності з цим мисліть і дійте.
Звільнивши свою свідомість від страху, образ, ви станете зовсім іншою людиною, пізнаєте почуття радості, любові, насамперед до себе, й оточуючого світу, і, головне — позбавитесь хвороб, зміните свій світогляд і зробите себе значно вільнішою людиною.