СМЕРТЕЛЬНІ РОЗВАГИ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

29 липня 2006 року о 21.20 на розі вулиць Хрещатик й Інститутської спортивний автомобіль марки «Міцубісі» з номерним знаком АА7747 ВК, рухаючись на шаленій швидкості, збив на смерть дівчину 17-20 років і покалічив її подругу.

Водій на іномарці з місця пригоди втік. Правоохоронні органи затримали його біля станції метро «Арсенальна». За словами свідків, хлопець взагалі не контролював себе. Підійшовши до мертвої людини, він не хвилювався, вів себе навіть після скоєного досить нахабно. За декілька хвилин на місце пригоди під’їхали два автомобілі марки «Мерседес» з номерними знаками АА 7034 АН і 018-39 КВ. Люди, котрі перебували в них, про щось спілкувалися з міліцією. Після цього правоохоронці повезли на експертизу начебто водія — Максименка В.М. Хоча, за твердженням очевидців, у машині на експертизу поїхав зовсім не він, а його друг. Протокол складався з порушенням, оскільки заміри розташування автівки проводилися після того, як її підігнали правоохоронці й поставили на «правильну» смугу руху, хоча водій під час трагедії вискочив на зустрічну. На асфальті ознак того, що водій гальмував, намагаючись уникнути зіткнення, також не було. Під час складання протоколу працівники міліції навіть не взяли покази у медика, котрий надавав першу невідкладну допомогу. Серед тих, хто приїжджав «відмазувати» п’яного хлопця на «Мерседесі» — була особа дуже схожа на народного депутата України, члена фракції Партії регіонів Хомутинника.
Варта наметового містечка УНП на Майдані має у своєму розпорядженні фото та відеоматеріали.

P.S. Як нам повідомили, не виключено що за кермом авто, яке поранило одну і потім вбило іншу дівчину біля Майдану Незалежності був родич віце-спікера Адама Мартинюка. Є очевидці інциденту, які твердять що нібито впізнали його. За інформацією, яка надійшла, у автомобілі, який від’їхав з місця інциденту, на місце водія потім сіла інша особа.

(«Майдан»)