№ 45 (93) / 14-20 грудня 2006

Георгій ЩОКІН: «НАША ДІЯЛЬНІСТЬ СПРЯМОВАНА НА ПЕРЕШКОДЖАННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СІОНІСТСЬКИХ ПЛАНІВ ЩОДО ЗБРОЙНОГО ЗІТКНЕННЯ ХРИСТИЯНСЬКОГО І МУСУЛЬМАНСЬКОГО СВІТІВ»

Насамперед хочу поздоровити нас всіх з прийняттям Закону України про визнання Українського Голодомору геноцидом. Це визначна подія в нашій історії, оскільки вона закладає шлях до відновлення справедливості і поіменного встановлення всіх катів Українського народу, а також до всенародного вшанування пам’яті наших закатованих співвітчизників.

УКРАЇНА І СВІТ

СИРІЙСЬКІ ОБРІЇ

Сирія — держава на Близькому Сході. На півночі межує з Туреччиною, на сході — з Іраком, на південному заході — з Ізраїлем, на заході — з Ліваном, на півдні — з Йорданією. Має вихід до Середземного моря. Площа — 185 тис. кв. км (Голанські висоти, окуповані у 1967 р. Ізраїлем, — 1370 кв. км). Населення — близько 18 млн. осіб, переважно араби — 88%. Проживають також курди, вірмени, ассирійці та ін. Столиця — Дамаск (близько 4 млн. чол.). Державна мова — арабська.

ЗРАЗОК УЧЕНОГО І ГРОМАДЯНИНА

Видатний український історик, патріарх української історичної науки Ярослав Романович Дашкевич цього року відзначає 60-ліття наукової творчості та 80-ліття від дня народження.

НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА КАТІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ МАЄ ПОНЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Заява Української Консервативної партії щодо важливих державницьких рішень Верховної Ради та Кабінету Міністрів України

Мирослав ПІТЦИК: «ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ – НЕ ВИХІД З КОМУНАЛЬНОЇ КРИЗИ»

Сьогодні тема різкого підвищення житлово-комунальних тарифів чи не найактуальніша. Одні цим відверто обурюються, інші також незадоволені, але намагаються змиритися з неминучим. Тож чому виник тарифний шок? Чому досі реально не проводиться житлово-комунальна реформа? Коли нарешті розпочнеться запровадження в цій галузі енергозберігаючих технологій? На ці запитання відповідає віце-президент з виконавчої роботи Асоціації міст України та громад Мирослав Пітцик.

РОДИНІ УКРАЇНЦЯ СЕРГІЯ К. ЗАПЛАТЯТЬ 350 ТИСЯЧ ЗЛОТИХ

Польські правоохоронні органи заплатять 350 тисяч злотих ($115 тисяч доларів) відшкодування сім’ї Сергія К., якого застрелили польські поліцейські.

ЧЕНЦІ ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО НЕБЕЗПЕКУ
РІЗДВ’ЯНИЙ ПІСТ

Розпочався Різдвяний Піст. В народі – Пилипівка. Знову світ завмер в очікуванні Христового Різдва. Знову час ніби уповільнюює свою стрімку запаморочливу ходу, стримуючи свою могутність перед найвеличнішим із таїнств – Пришестям в світ Спасителя.

НЕРВ

ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ МІЛЬЙОНАМ УКРАЇНЦІВ
В ОДЕСІ СПАЛИЛИ ПРАПОРИ ОУН-УПА

30 листопада проросійська організація «Єдіноє отєчєство» і Союз Православних Громадян України пікетували сесію Одеської міської ради. Організатори акції протестували «проти спроби реабілітації вояків ОУН-УПА».

КРАЇНА ВТРАЧЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ?

Саме так називають Україну. Безкровна Незалежність, унікальне геополітичне розташування, Помаранчева революція, що вразила весь світ і дала позитивний заряд, здавалося, щонайменше на десятиліття – все це ігнорується, нехтується і забувається.

ПОСТАТІ

РОДОВІД МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО

Київська адреса «Вулиця Паньківська, 9» була дуже відома по всій Україні. На початку минулого століття вона стала знаковою для свідомого українства, бо тут жив Михайло Грушевський – історик, письменник, президент УНР, голова Центральної Ради.

УРОКИ ІСТОРІЇ

Юрій КОВАЛЕНКО: «Я ЖАЛКУЮ, ЩО НЕ ВОЮВАВ В УПА»

Серед цікавих зустрічей, які подарувала мені доля останнім часом, особливо вирізняється знайомство з Юрієм Коваленком. У свої 80 літ Юрій Миколайович засипав мене економічними, культурними ідеями розвитку України. І вони у фахівця-архітектора були чіткими, виразними і надзвичайно привабливими. Про деякі з них я напишу нижче.

ДОРОГОЮ СТРАЖДАНЬ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

СПОРТ

ЗАМАХНУЛИСЯ, АЛЕ НЕ «ГРЮКНУЛИ ДВЕРИМА»
МЕНШИХ ЗАЛИШИЛИ «ЗА БОРТОМ»

Після четвертьфіналів Кубка України турнір залишили обидва представники нижчих ліг та разом з ними двоє вищолігових колективи. Причому ті, хто вище в турнірній таблиці – перемогли нижчих. Відтак четвірку півфіналістів склали виключно представники дивізіону найсильніших.

ЧИ МОЖНА БУТИ «ТРІШКИ» АЛКОГОЛІКОМ?
У ВАС НЕМАЄ СПІВЗАЛЕЖНОСТІ З ХВОРИМ НА АЛКОГОЛІЗМ?

МОЗАЇКА

БОГДАН СТУПКА ОТРИМАВ ПРЕМІЮ «ТРІУМФ»
ДРУГИЙ ПІСЕННИК ОРКЕСТРУ ЯНКИ КОЗИР

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ