№ 30 (78) / 31 серпня - 6 вересня 2006

ВЛАДА І МИ

Георгій ЩОКІН: «ЧУЖИНСЬКЕ ЗАСИЛЛЯ СТАВИТЬ ПИТАННЯ РУБА: ЧИ БУТИ УКРАЇНСЬКІЙ УКРАЇНІ?»
ОСТАННЯ ДОРОГА НА СОЛОВКИ
КАМЕНЯР НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

21 серпня у Будинку кіно відбувся прем’єрний показ повнометражного художньо-документального фільму «Той, хто пробудив кам’яну державу», присвяченого життю і активній політичній діяльності Героя України, борця за її незалежність, видатного державного та громадського діяча В’ячеслава Чорновола.

ВЛАДА І МИ

ЧЕРНОВЕЦЬКОГО УПІЙМАНО НА КОРУПЦІЇ?

Депутат фракції БЮТ Микола Томенко просить Генпрокуратуру запобігти можливому виділенню Київською міськрадою земельної ділянки 27,886 гектара по вулиці Регенераторній, 4 у Дніпровському районі Києва структурі Правекс-банку.

ВЛАДА І МИ

НА ЧЛЕНА ЦВК ВЧИНЕНО НАПАД

23 серпня 2006 року здійснено напад на члена Центральної виборчої комісії Ігоря Качура.

ВЛАДА І МИ

CТВОРЕНО ПАРТІЮ — УПА

Днями в Києві відбувся установчий з’їзд нової Української партії (УПА). Обрано Центральну раду, яку очолив колишній дисидент Олесь Сергієнко. Партія позиціонує себе як українська національно-демократична.

ВЛАДА І МИ

АДМІНРЕФОРМІ — БУТИ

Після невдалої спроби колишнього віце-прем’єра Романа Безсмертного експериментально запровадити в Київській області розроблену його групою фахівців адміністративно-територіальну реформу склалося враження, що це питання втратило свою першочерговість.

НЕРВ

ЗА ДАВНО ВІДОМИМИ РЕЦЕПТАМИ

Хто хоче владарювати над країною й народом, той найперше їх подрібнює, розділяє, «розколює».

ХТО ВИНЕН У КАТАСТРОФІ ТУ-154?

Заслужений пілот Росії Володимир Герасимов звинуватив у катастрофі літака Ту-154, яка трапилася в Донецькій області 22 серпня, диспетчерів харківського центру управління повітряним транспортом, пише російська газета «Вісті».

ЕТНОС, ЯКИЙ НЕ МАЄ ОБ’ЄДНАВЧОГО ТА КЕРІВНОГО ЯДРА, ЗАВЖДИ БУДЕ РАБОМ ОРГАНІЗОВАНИХ НАЦІЙ ЧИ ТОТАЛІТАРНИХ СЕКТ

Заволодівши в Україні великими фінансовими ресурсами, підприємствами промисловості і засобами масової інформації кланово-олігархічні структури (яким не потрібна міцна Українська держава) ведуть проти українців економічну, організаційну, інформаційну війни та проводять прихований геноцид, що призводить до зменшення чисельності нашого народу щороку на 600 тисяч осіб

СВІТ

ГАЗЕТА ВШАНУВАЛА УКРАЇНЦІВ

Провідний чеський часопис «Лідове Новіни» в День незалежності України вийшов з українським додатком.

НЕРВ

ДЕЩО ПРО БІДНИХ, БАГАТИХ, РОЗУМ І ДУРІСТЬ

Існує багато класичних прикладів доволі високого життєвого рівня громадян у країнах, що не мають могутньої індустрії, родючих чорноземів чи запасів корисних копалин. Нестачу всього цього там компенсують, скажімо, добре розвиненою сферою туризму, передовими виробничими технологіями, науковими винаходами тощо. А найперше — покладаються на силу розуму.

ДЕВ’ЯТЬ РОКІВ УВ’ЯЗНЕННЯ ТА 10 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ ШТРАФУ

Суд у Сполучених Штатах Америки виніс вирок колишньому українському прем’єр-міністрові Павлу Лазаренку. Суддя Мартін Дженкінс ухвалив покарати на 9 років ув’язнення (108 місяців) та штрафом 10 мільйонів доларів за вимагання грошей та спробу їх відмивання.

ЗА ВБИВСТВО УБОЗІВЦЯ ЄРОХІНА ЗАПЛАТИЛИ 100000 ДОЛАРІВ

Стали відомими нові подробиці вбивства офіцера УБОЗ Романа Єрохіна, від яких холоне кров. Разом з тим виникають не менш страшні припущення про наслідки цього вбивства.

ЗАТРИМАНО КЛЮЧОВОГО ПІДОЗРЮВАНОГО У ВБИВСТВІ ЄРОХІНА

Вночіз 22 на 23 серпня в Тернополі затриманий один з головних підозрюваних у вбивстві співробітника ГУБОЗ МВС Романа Єрохіна — відставний міліціонер Владислав Клюковський.

ОСОБИСТОСТІ

СТУС І НОБЕЛЬ

Демістифікація міфу Справжній детектив — з убивством наприкінці. Так виглядає фінал історії про номінування українського поета і політв’язня Василя Стуса на Нобелівську премію з літератури 1985 року.

ОСОБИСТОСТІ

ГЕНІЙ, З ЯКИМ НЕ ЗРІВНЯВСЯ НІХТО

Минуло 150-років з дня народження Івана Франка До написання цих рядків не стільки спонукав ювілей нашого генія, як те майже суцільне мовчання про нього, бо окремі інформації про Івана Франка і його творчість не можуть поліпшити загального враження. У тому зв’язку пригадалася одна телепередача, у якій розповідалося про відзначення 100-річчя від дня смерті О.Пушкіна в імперії зла. Незважаючи на те, що останній не належав до пролетарських письменників і навіть підтримував експансію Російської імперії на Кавказі, його потужно славословила вся комуно-більшовицька рать.

СКЛАДАЄМО ДІЄТУ ЗА… БІБЛІЄЮ

В усі часи люди добирали певні продукти харчування, створювали дієти. Особливо нині багато різноманітних дієт — тих, що мають лікувальний, омолоджувальний, профілактичний ефект.

ЯК КОЗА ВИЛІКУВАЛА БАБУСЮ

Цієї пори багато хто, копаючи картоплю, скаржиться на траву зірочник (моховинку, мокрець), яка густо всіяла кущі. Звісно, бур’ян прибирати потрібно, але не зайве знати, наскільки він цілющий для організму.

СПОРТ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ГРУПОВОГО ТУРНІРУ

СПОРТ

СУПЕРНИК З «ПОЛІТИЧНИМ ПІДТЕКСТОМ»

Обидва представники України у Кубку УЄФА успішно пройшли кваліфікаційний бар’єр і тепер зіграють в основному раунді, переможці якого отримають право виступати у груповому турнірі.

СПОРТ

П’ЯТЬ ХВИЛИН РІВНОВАГИ

СПОРТ

ДВІ КОНТРАТАКИ — І ТУРКИ ВІДПОЧИВАЮТЬ

МОЗАЇКА

ПОНОМАРЬОВ ТЕПЕР ОБІЦЯЄ ЛЮБИТИ ДО ГРОБУ

Олександр Пономарьов остаточно загруз у безодні шлюбних уз. Минулої суботи співак обвінчався зі своєю 20-річною обраницею Вікторією Мартинюк, студенткою економічного факультету Київського Національного університету.

МОЗАЇКА

СУНИЦЯ І ЛОХИНА УПОВІЛЬНЮЮТЬ СТАРІННЯ МОЗКУ

На думку дослідників з Університету Тафтса, суниця та лохина здатні уповільнити старіння головного мозку і захистити його від шкідливої дії радіоактивного опромінювання. Таких висновків учені дійшли в результаті тривалих експериментів з лабораторними щурами.

ВІТРИЛЬНИК НА ПРИКОЛІ

Вже п’ятий місяць під «домашнім арештом» у порту Керчі стоїть вітрильник «Херсонес».

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ