№ 27 (75) / 10-16 серпня 2006

ДОНЬКА УКРАЇНЦЯ ЛЕТИТЬ У КОСМОС

Прийнято вважати, що в Україні є лише один космонавт, що полетів у космос у часи незалежності. Але незабаром в українців може з’явитися новий привід до космічної гордості. У серпні на орбіту збирається донька українця, американка Хайді Стефанишин-Пайпер.

ВЛАДА І МИ

УРЯД ЯНУКОВИЧА. ЛЮДИ ФІРТАША, ГРИГОРИШИНА, «НАШОЇ РЯБИ»...

Відразу після затвердження складу Кабміну Янукович прямо вночі зібрав перше засідання нового уряду, яке кілька хвилин тривало у присутності журналістів, а продовжилося без преси.

«ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ СТІЛ» — ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Виступ голови УКП Георгія Щокіна на засіданні Національної ради Української Консервативної партії

КАДРИ

«ПРЄМ’ЄР-МІНІСТР» ЯНУКОВИЧ,

Віктор Янукович народився 9 липня 1950 року в Єнакієвому Донецької області в родині робітника. «У його дитинстві не було пісочниць, солодкої вати і яскравих іграшок, а були біль і людське горе.

БОМБОВИЙ АРГУМЕНТ АГРЕСОРА

Заява Української Консервативної партії щодо розв’язання Ізраїлем загарбницької війни проти Лівану

ПОСТАТІ

Іван ФРАНКО: «НЕХАЙ ПРОПАДЕ МОЄ ІМ’Я, АЛЕ ЖИВЕ І РОЗВИВАЄТЬСЯ НАРОД УКРАЇНСЬКИЙ»

(Закінчення. Початок у «УГ+» №26)

ВЛАДА І МИ

ВИСУНЕННЯ ЯНУКОВИЧА НА ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА Є КАТАСТРОФОЮ ДЛЯ ЮЩЕНКА

Яскраве світло «жовтогарячої революції» обернулося брудною і горілою жовтогарячою тінню, пише британський часопис The Times. Президент Ющенко був змушений допустити до контролю над урядом свого головного супротивника. Віктор Ющенко, герой «жовтогарячої революції» і полум’яний прихильник розвитку зв’язків із Заходом, усе-таки висунув на посаду прем’єр-міністра проросійського політика Віктора Януковича. І для Ющенка це – катастрофа, вважає видання.

УРОКИ ІСТОРІЇ

«ЛЮДСТВО ЗА ВСЮ СВОЮ ІСТОРІЮ НЕ БАЧИЛО ТАКОГО МАСОВОГО ЗНИЩЕННЯ НЕВИННИХ ЛЮДЕЙ»

Написати цю статтю мене спонукала поява в Україні робіт визначних українських дослідників, вчених, патріотів Олександра Бикова «Такой неизвестный Ленин» та Леоніда Авраменка «Последняя обитель. Крым, 1920-1921 годы». Ці праці, видані в умовах утиску всього українського мізерними тиражами, являють собою непересічну цінність як правдивий, добре документований матеріал кривавої української історії ХХ століття. З цими роботами слід познайомитися більшості громадян України. Бо в умовах зневіри в українських цінностях, протистоянь і розбрату вони можуть стати дорогоцінним консолідуючим матеріалом в утвердженні патріотизму в Україні.

УРОКИ ІСТОРІЇ

ВІД ТРИПІЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ДО ДИКУНСЬКОГО ВАРВАРСТВА

Коли далекого вже 1896 року славетний археолог Вікентій Хвойка відкрив перші пам’ятки Трипільської культури на території нинішнього Обухівського району Київщини, ніхто ще й гадки не мав, що через три роки тут, у колисці земної цивілізації, народиться видатний український письменник Григорій Косинка.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультації

ВЛАДА І МИ

НЕВИТРУЙНИЙ СИНДРОМ УКРАЇНОФОБІЇ

КІН

В ПОШУКАХ СПРАВЖНЬОЇ ЛЮДИНИ

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра закінчив свій 28-ий театральний сезон досвідом прочитання комедії з одним пострілом «26 кімнат…» за комедією Антона Чехова «Лісовик» (1890).

«СЛАВУТИЧ» БЕРЕ КУРС НА «БЛЕКСІФОР»

У Росії, а точніше, у Новоросійську розпочалася серпнева активація, тобто збір кораблів міжнародного регіонального військово-морського угруповання «Блексіфор».

ТРОЯНСЬКІ КОНІ ДЛЯ УКРАЇНИ

Незважаючи на те, що населення України стрімко зменшується, економічне становище в ній все одно не забезпечує ринок робочих рук належними пропозиціями.

«КОЖНА РІЧ У ХАТІ — ЖИВА СУТНІСТЬ»

Майстер традиції Павло Корнієнко знає, як зробити житло позитивним

ПОРАДИ

ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ТРАВ ВИЛІКУВАТИ ГЕРПЕ, ЯК «ВІДДАЛИТИ» МЕНОПАУЗУ, ЯК ПОПЕРЕДИТИ ВАРИКОЗНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕН, ЯК ВИЛІКУВАТИ ЕПІЛЕПСІЮ,

НАЙЦІННІШИЙ НАПІЙ

Недаремно наші предки називали молоко соком життя, який людина вживає від самого народження. Легка засвоюваність — одна з найважливіших властивостей цього дивовижного напою.

СПОРТ

КЛОЧКОВА БЕЗ МЕДАЛІ

СПОРТ

ПРО СУПЕРНИКІВ ВОЛОДИМИРА ТА ПОВЕРНЕННЯ ВІТАЛІЯ

Чемпіон світу за версіями IBF і IBO у важкій вазі Володимир Кличко проведе наступний поєдинок 11 листопада у Нью-Йорку. Найімовірнішим суперником українця є колишній володар титулу чемпіона світу 34-річний Шаннон Бріггс ( 47-4-1, 41 KO). Про перспективи та прогнози щодо майбутнього суперника, а також підсумку двобою йшлося в інтерв’ю з тренером Володимира Емануелем Стюардом, яке було розміщене на офіційному сайті братів Кличків.

СПОРТ

ТРЕНУВАННЯ З «МЕТАЛУРГСОМ» — ЧАСТИНА ДРУГА

Київське «Динамо» цього року переконливо стартувало у Лізі чемпіонів.

СПОРТ

ВИГРАШІ ЗОБОВ’ЯЗУЮТЬ

Погром лідерами аутсайдерів триває. Щоправда, у третьому турі ледве не стався збій. Криворізький «Кривбас», граючи у Києві проти «Динамо», проявив характер. Проте на кілька хвилин.

МОЗАЇКА

ЕКОЛОГІЧНИЙ ДИТСАДОК

З метою практичної реалізації, розробленої Інститутом екології людини, постійної ендоекологічної профілактики та оздоровлення дітей дошкільного віку в дитсадках Києва в 1997 році була затверджена Програма «Екологічний дошкільний заклад».

МОЗАЇКА

СІМ’Я ХАРКІВ’ЯН ТРИМАЄ ВДОМА 400 ТВАРИН

Триста гризунів, 40 птахів, 30 кроликів, чотири кішки, три собаки, а ще мангуст, ігуана, декоративний кабан, удав і навіть крокодил — таке господарство сім’ї Горбаненків. Тварин в цей будинок приносять майже кожного тижня. Найчастіше колишнім господарям вони просто набридли.

МОЗАЇКА

КОМП’ЮТЕР ПОЗБАВИВ РОЗУМУ МАМУ 20 ДІТЕЙ

Саме така неординарна подія відбулася в Британії. І хоча саму зраду до категорії унікальних явищ, безумовно, ніяк не можна віднести, але легковажні матері, які готові кинути заради любовного захоплення власних 20 дітей у віці від 7 до 27 років, зустрічаються не так вже й часто.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ