БОМБОВИЙ АРГУМЕНТ АГРЕСОРА

Заява Української Консервативної партії щодо розв’язання Ізраїлем загарбницької війни проти Лівану

Агресивна мілітаристська політика фашиствуючого уряду Ізраїлю та підтримка його деструктивної поведінки сіоністським керівництвом США вкотре спричинили кризу міжнародних відносин і призводять до втрати елементарного впливу міжнародних організацій. Минулого разу це сталося тоді, коли США та її безвідмовні сателіти в Європі бомбували Югославію, незважаючи на категоричні заборони ООН та протести союзників по НАТО. Тоді поведінка США як країни, для якої не існує законів і правил у міжнародних стосунках, призвела до гуманітарної катастрофи на Балканах і стала реальною причиною злочинів проти людства, в яких вони ж безсоромно звинуватили увесь сербський народ.
Політика подвійних стандартів і нині є базовою стратегією США та Ізраїлю у стосунках з усім світом. Саме представники Держдепартаменту США домоглися вилучення з резолюції ООН стосовно Ізраїльсько-Ліванського конфлікту всіх пунктів, де засуджувалася політика Ізраїлю. Мовляв, «Ізраїль веде війну із світовим тероризмом». Та світ добре знає на прикладі Югославії, Іраку та Афганістану, до чого призводить така боротьба, і хто насправді є світовим терористом.
Навіть німців — стратегічних союзників Ізраїлю, з їх вічним комплексом вини, вразив цинізм і нелюдська легкість, з якою Ізраїль іде на масові жертви серед мирного населення. Євросоюз, який промовчав і дозволив США зрівнювати із землею квітучі європейські міста на Балканах, теж більше не збирається миритися з «диким полюванням на народи» ізраїльсько-американської кліки. ЄС вустами свого очільника Еркі Туміойоя рекомендував утримуватися від зарахування Хезболли до терористичних організацій. Тож з ким воює Ізраїль? Просто з черговим сусідом, якого б’ють наперед, щоб раптом не замислив чогось лихого проти обраних? Така ж доля чекає і Сирію, щодо якої Ізраїль паралельно здійснює провокаційні акції недоброзичливості. Адже, щоб напасти на суверенну країну, США та Ізраїлю більше не потрібні приводи, досить зорганізувати у своїх брехливих ЗМІ відповідну обробку мізків «світової громадськості», як це було напередодні війни в Іраку. Хто повірить у нечувану брехню сіоністськи заангажованих «світових» ЗМІ про те, що Хезболла випустила по Ізраїлю більш як 1700 ракет, вбивши при цьому аж… 18 осіб («Дейлі телеграф»)?
Потуги всієї брехливої пропаганди у «світових» ЗМІ спрямовані на одне — зробити невинних винуватими (Ізраїль поклав вину за убитих дітей та жінок у поселенні Кана на них самих, мовляв, чому вони не покинули вчасно своїх домівок), а окупанта назвати борцем за свободу. Бо за всіма міжнародними законами Ізраїль має бути названий загарбником, окупантом і агресором. Те, що творить зараз у Лівані Ізраїль, не є війною, це відвертий геноцид. Його прояви — знищення мирного населення у поселенні Кана, напад на шпиталь у Баальбеку, перекриття шляхів доправлення окупованим продуктів із Сирії та області Бекаа, а також перешкоджання рухові мирних біженців із зони бойових дій, знищення ізраїльською авіацією посту миротворців ООН (загинуло четверо осіб) та резервуарів нафти, що спричинило найбільшу екологічну катастрофу сучасності на Середземномор’ї. Саме ці та іншні факти змусили спостерігачів ООН визнати, що Ізраїль застосовує тактику «випаленої землі». До того ж, незважаючи на попередження ООН, ЄС та інших міжнародних і гуманітарних організацій, він не тільки не збирається припиняти бойові дії, а й розширює свої каральні операції проти мирного населення.
З огляду на сказане, президія Української Консервативної партії вимагає від Президента й Уряду України відкликати Посла України в Ізраїлю і припинити з цією країною будь-які дипломатичні стосунки.

Президія Національної ради Української Консервативної партії