КОМП’ЮТЕР ПОЗБАВИВ РОЗУМУ МАМУ 20 ДІТЕЙ

Саме така неординарна подія відбулася в Британії. І хоча саму зраду до категорії унікальних явищ, безумовно, ніяк не можна віднести, але легковажні матері, які готові кинути заради любовного захоплення власних 20 дітей у віці від 7 до 27 років, зустрічаються не так вже й часто.

Одного далеко не прекрасного дня 48-річна Никола Прідхем запакувала свої речі і заявила чоловікові, що покидає сім’ю. Проте задовго до цього пані Прідхем прославилася тим, що впродовж двох десятиліть щорічно народжувала по одній дитині і отримала звання «Британська Супермама».
Її чоловік, Кевін, столяр за професією, був щасливим батьком і вірним чоловіком. За його словами: «Никола завжди хотіла мати ще одну дитину. Хмари на безхмарний сімейний небосхил набігли після того, як батьки придбали комп’ютер для однієї з дочок. Супермама почала годинами просиджувати в Інтернеті, віддаючи перевагу чатам знайомств.
Незабаром віртуальне спілкування знайшло цілком реальні форми. Якось чоловік знайшов під килимом спальні вітальну листівку з Днем святого Валентина, підписану псевдонімом «Імбир». У неї були вкладені залізничні квитки, що свідчило про те, що під час своєї відсутності, яка почастішала, дружина їздить по країні і, швидше всього, не одна. Поїздки вона довгий час пояснювала тим, що їй «потрібен простір».
Радикальні зміни відбулися не тільки в поведінці, але і в зовнішньому вигляді багатодітної матусі – вона сіла на дієту, змінила зачіску і «стала одягатися, як підліток», із сумом констатував чоловік. Він також виявив, що дружина таємно купила другий мобільний телефон і за три місяці витратила на розмови та повідомлення 680 фунтів.
Притиснута до стінки неспростовними доказами своєї легковажної поведінки, пані Прідхем зізналася чоловікові, що вже півроку зустрічається з одруженим коханцем, причому молодшим за неї на 10 років. «Після 26 років шлюбу, я не хотів цьому вірити. Це – кошмар», – у відчаї поділився Кевін.
Чоловіка убила абсолютно непередбачувана метаморфоза, що відбулася з милою і цілком домашньою Николою. «Аж до появи комп’ютера ми були нерозлучні. А всі турботи про будинок і дітей ділили порівну», – не може повірити в те, що трапилося, Кевін, на плечі якого тепер повністю ліг вантаж проблем і турбот про своє численне потомство. Але навіть у цій ситуації він намагається зрозуміти мотиви поведінки невірної дружини, і пояснює їх тим, що Никола не змогла пристосуватися до того, що після народження наймолодшого, семирічного Люїса, у них перестали з’являтися немовлята.