ВИГРАШІ ЗОБОВ’ЯЗУЮТЬ

Погром лідерами аутсайдерів триває. Щоправда, у третьому турі ледве не стався збій. Криворізький «Кривбас», граючи у Києві проти «Динамо», проявив характер. Проте на кілька хвилин.

Втім, цього вистачило, аби зрівняти рахунок по ходу зустрічі. А за кілька хвилин криворіжці могли вийти вперед, проте господарів поля виручив Шовковський. Ці події у середині першого тайму отримали загалом тривіальну розв’язку — гол зі штрафного бразильця Корреа знову схилив шальки терезів на бік «Динамо». А під завісу зустрічі влучний удар Руслана Ротаня встановив остаточний рахунок — 3:1. Переконливо, але не настільки ефектно, як у попередніх зустрічах.
Можливо, причиною цього стала відсутність на тренерському містку Анатолія Дем’яненка, який поїхав до Туреччини оглядати майбутнього суперника по Лізі чемпіонів. Там наставник киян став свідком розгрому 6:0, який вчинив «Фенербахче» «Еркіяспору». Тим не менше враження Дем’яненка від перегляду майбутнього суперника були оптимістичні: «Суперник ще сильніший, ніж я думав, — зазначив Анатолій Васильович. — Вважаю, не без підстав, що з цією командою можна грати, більше того, потрібно перемагати. Головне, як можна обережніше зіграти у захисті і пред’явити суперникам свої козирі — швидкість і пресинг».
Власне, кажучи стартові погроми, яких завдали двоє наших представників у Лізі чемпіонів іншим клубам, тепер зобов’язують і «Динамо», і «Шахтар» до успішних виступів на євроарені. Адже, у разі їхньої поразки, що подумають про рівень нашого чемпіонату, в якому лідери раз по раз вчиняють такі погроми над іншими його учасниками?