№ 16 (64) / 27 квітня 2006

РОЗСЛІДУВАННЯ

ЗАТ «СПУ»

На перший погляд політичні партії відрізняються своїми програмами, особистостями партійних лідерів. Але набагато важливіше те, що їх об’єднує — це бізнес. Як це не дивно для довірливого «маленького українця», партійний бізнес гранично аморальний. Й у ньому в ролі партнерів виступають ті, хто є непримеренними противниками на полі політичних баталій. Особливо яскраво цей процес виглядає у структурі Соціалістичної партії України.

СВІТ

РИТУАЛЬНЕ ВБИВСТВО

НЕРВ

БЕРМУДСЬКИЙ ТРИКУТНИК ЧИ ЧОРНИЙ КВАДРАТ?
«НЕМАЄ СИЛ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЧЕСТІ ДЕРЖАВИ»

Незабаром у столиці Латвії стартує чемпіонат світу з хокею. У ньому братиме участь і збірна України — єдина з-поміж учасниць змагань країна, що не спромоглася на проведення внутрішньої національної першості. Державі нині не до хокею, тож єдиний наш більш-менш «путній» клуб «Сокіл» вимушений просити ігрового притулку у відкритому чемпіонаті сусідньої Білорусі, де цьогоріч не пробився навіть до фінальної стадії.

УРОКИ ІСТОРІЇ

РОЗВІНЧАНО МІФ ПРО НЕДЕРЖАВНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
ВСЕ ЖИТТЯ ПОКЛАВ НА ОБОРОНУ ПРАВ ЛЮДИНИ

До 440-річчя з дня смерті Станіслава Оріховського-Роксолана
Станіслав Оріховський- Роксолан одним із перших серед вчених відважився писати протести проти панів на захист прав рідного народу та рідної землі.

СОЦІУМ

РІК СЕЛА ЩЕ НЕ НАСТАВ

Сьогодні зайнятість населення України, яке працює в сільському господарстві (включаючи лісове та рибне), становить 55,8 відсотка. А в торгівлі та сфері обслуговування — 6,3 відсотка, в системі охорони здоров’я і соціального захисту — 5,9 і так далі. Для порівняння, у США в сільському господарстві працює лише 8,4 відсотка населення, а у торгівлі та сфері обслуговування — 44,1 відсотка.

Консультації

ЗДОРОВ'Я

РАК ПОЧИНАЄТЬСЯ З… ТРИХОМОНАДИ?

Свою книгу «Справжня причина хвороб — трихомонада» російська дослідниця, мікробіолог за фахом Тамара Свищова дещо з іронією називає непривабливою. Авторка має на увазі бридкий світ паразитів, що полюбляють привільно жити в організмі людини. Цей твір видається дуже цінним, оскільки перевертає усталені уявлення про традиційну медицину.

ХТО ХОЧЕ ЖИТИ ДОВГО Й ЩАСЛИВО…

(Продовження. Початок в № 11-15)

СПОРТ

КЛИЧКО — ЗНОВУ ЧЕМПІОН!

Володимир Кличко після перемоги над американцем Крісом Бірдом став володарем професіонального чемпіонського титулу за версією IBF. Причому цей важливий в кар’єрі українського боксера виграш у переповненому залі німецького Мангейму було здобуто, так би мовити, з запасом міцності.

«ДИНАМО» ВИПЕРЕДИЛО «ШАХТАРЯ»

Минулий тур чемпіонату України з футболу приніс доволі серйозний сюрприз. Приємний для київського «Динамо» і, навпаки, недоречний для донецького «Шахтаря». Власне, останньому у цьому потрібно звинувачувати, передовсім, самого себе. А ще — полтавську «Ворсклу», яка забрала у нього два очки, відстоявши свої ворота недоторканими під час зустрічі в Донецьку.

ОЛЕГ БЛОХІН «МІЖ ІКРОЮ І САЛОМ»

Гостем на сайті «Кореспондент» був головний тренер національної збірної України з футболу Олег Блохін. Під час спілкування він відповів на численні запитання вболівальників. До вашої уваги найцікавіші міркування наставника головної футбольної команди України. Отже, Олег Блохін…