№ 3 (98) / 25-31 січня 2007

ВЛАДА І МИ

«ОСЬ КУЛЯ ПРОЛЕТІЛА… І АГА…»

Роздуми на дев’ятий день загибелі Євгена Кушнарьова

РУДЬКОВСЬКОГО МОЖУТЬ ПОКАРАТИ ЧЕРЕЗ ПРИЇЗД В УКРАЇНУ ТУРКМЕНСЬКИХ ОПОЗИЦІОНЕРІВ

Прем’єр Віктор Янукович підписав розпорядження про проведення службового розслідування щодо міністра транспорту Миколи Рудьковського через завдання шкоди національній безпеці України.

ПРОКИНЬСЯ, ДРУЖЕ!

Попри шалену рекламу, випущений наприкінці грудня на екрани кінотеатрів України фільм культового американського режисера Мела Гібсона «Апокаліпсис» глядацькою публікою був сприйнятим з прохолодою. Неприбутковий для власників глядацьких залів «проект» демонструвався не більше тижня. Але неуспіх фільму жодним чином не є свідченням низької якості.

ПОЛІТИКА

ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ БЛОКУ РАДИКАЛЬНИХ ПАРТІЙ

Україна стоїть на порозі нової політичної епохи. Вона знаменуватиметься доволі швидкою радикалізацією суспільства. Відповідно будуть покликані до управління державою і нові радикальні партії, рухи і організації. Не заангажовані соціологи відзначають стрімке зростання актуальності і популярності радикальних ідей, гасел, носіїв радикальних поглядів і дій.

Левко ЛУК’ЯНЕНКО: «КРИЗИ В ДЕРЖАВІ ПОРОДЖУЄ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА»

Проблема комунальних платежів обговорюється вже не один місяць, та сказати, що вона вже застаріла і втратила гостроту, на жаль, ще не можна. Суспільство тільки підійшло до осягнення проблеми в усіх її проявах. Більшість аналітиків вважає цю проблему, насамперед, політичною, а тоді вже соціальною. Як тут не пригадати передвиборні обіцянки Партії регіонів про здешевлення імпортного газу для України в разі їхньої перемоги на виборах. Українським виборцям, щоправда, не звикати до безвідповідальних обіцянок політиків, але все-таки...

СМОРІД ТРІАДИ

Колишній посол України в Російській Федерації Володимир Крижанівський три з половиною роки мовчав відтоді, як почалася «полеміка» МАУП з «сіоно-расистськими» колами України.

ЗАБАГАНКИ ФЕЛЬДМАНІВ
ПЛАТИТИ ЗА КВАРТИРУ? ЗА СТАРИМИ ТАРИФАМИ!

СВІТ

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА ІЗРАЇЛЮ ЗАПІДОЗРИЛИ У ФІНАНСОВИХ МАХІНАЦІЯХ

ДІТИ ВІЙНИ

«У МЕНЕ ТРИЧІ ПРИЦІЛЬНО СТРІЛЯЛИ»
«ПРИЧЕСАНІ» ПІЛЬГИ СІЛЬСЬКИМ МЕДИКАМ, ФАРМАЦЕВТАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ КУЛЬТУРИ

НАЦІЯ

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Чергова напівреволюція (напівгуляння) закінчується. Україна поволі вистигає – так в часи бабиного літа вистигає світ, обпалений липневим сонцем. Помаранчеві календи 2004 року з їхньою анархістсько-неоліберальною ейфорією видаються дивним і вже незрозумілим сном.

Василь НЕЧЕПА: «Я ЕКСПОРТУЮ КУЛЬТУРУ ЧЕРНІГОВА ПО ВСЬОМУ СВІТУ»

Для України ім’я Василь – фатальне, доленосне. Починаючи зі святого Василя і закінчуючи видатними поетами Василем Симоненком та Василем Стусом, Василі складали авангард української державності та культури.

КУЛЬТУРА

Мирослав МЕЛЬНИК: «ЧЕРВОНА РУТА» ЗАБИЛА ТРЕТІЙ ЦВЯХ У РАДЯНСЬКУ СИСТЕМУ»

Оте безголосе, примітивне, оголене до непристойності, що скаче нині на телеекранах, стало нині вже звичним явищем. Плюємося, але нічого вдіяти не можемо, бо канали належать олігархам, які спеціально одурманюють наші мізки за принципом «що гірше, то краще».

СПОРТ

«ЕТНІЧНІ СТАНДАРТИ УКРАЇНЦІВ» У НАШОМУ ФУТБОЛІ

Судячи з останніх навколофутбольних подій, президент ФФУ Г. Суркіс всерйоз побоюється масового вияву вболівальницького гніву. Настільки, що відчуваючи лихе, вирішив по-футбольному зіграти на випередження. Щоправда, як зазвичай, зробив це недолуго й невдало.

НА ПРИЙОМІ У… БДЖОЛИ

Біохімік Надія Мулявко володіє багатьма таємницями апітерапії

МОЗАЇКА

КАБМІН ЗМУСИТЬ КІНОТЕАТРИ КРУТИТИ ФІЛЬМИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

В Україні до кінця 2007 року кількість іноземних фільмів у кінотеатрах, що дублюються українською мовою, має складати 50 відсотків, а дитячі і анімаційні фільми перекладатимуться українською стовідсотково. Про це заявив міністр культури і туризму Юрій Богуцький.

ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ПРЕЗИДЕНТ СТАВ ГЕРОЄМ ПОРНОФІЛЬМУ

Президент Ізраїлю Моше Кацав став героєм порнографічного фільму, в якому йдеться про тісні взаємини глави держави з його десятьма секретарками, повідомляє «Курсор».

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ