№ 40 (88) / 9-15 листопада 2006

Левко ЛУК’ЯНЕНКО: «1976 РОКУ МИ СТАЛИ ЧАСТИНОЮ СВІТОВОГО РУХУ ЗА ДЕМОКРАТІЮ»

До 30-річчя Української групи сприяння виконанню Гельсинських угод

ВЛАДА І МИ

ЯК РОСІЙСЬКІ ШОВІНІСТИ В КИЄВІ СТАЛИ «ГОСПОДАРЯМИ ЖИТТЯ»

Логічно було б припустити, що українська влада, і, зокрема, правоохоронні органи, не допустять проведення в центрі Києва акції, головною метою якої є пропаганда антидержавних і антиукраїнських ідей. Втім все сталося з точністю до навпаки. Керівництво українських правоохоронних органів фактично приєдналося до вимог «русского марша».

МЕРОМ ЧЕРКАС СТАВ СЕРГІЙ ОДАРИЧ

Черкаська міська територіальна виборча комісія затвердила результати голосування на виборах міського голови. За даними МТВК, на виборах міського голови переміг 38-річний самовисуванець С.ОДАРИЧ, набравши 35,8% голосів виборців.

ТАБАЧНИК, НІКОЛАЄНКО І СТЕПКО ЗМОВИЛИСЯ ПЕРЕТВОРИТИ УКРАЇНЦІВ НА ДЕШЕВУ РОБОЧУ СИЛУ ДЛЯ ІНШИХ ДЕРЖАВ
ВИБОРИ МИНУЛИ — КОРУПЦІЯ ЗАЛИШИЛАСЯ
СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ НОВІ МІНІСТРИ ЯНУКОВИЧА?

Кабмін Януковича зазнав кадрових ротацій. Замість Романа Зварича та Ігоря Ліхового туди повернулися старі перевірені кадри — Олександр Лавринович та Юрій Богуцький.

ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ ЗНОВУ БРЕШУТЬ, або ЗЛОЧИНИ БЕЗ КАРИ
ТРЕТІЙ З’ЇЗД НСНУ ПОВИНЕН ПОКАЯТИСЬ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ ЗА РОБОТУ СВОЇХ ЛІДЕРІВ

ОСОБИСТОСТІ

РЕКВІЄМ ПО ЛЕОНТОВИЧУ

Коли вперше американські космонавти вирушили в міжзоряний простір, то з-поміж музичних творів узяли «Щедрика» Миколи Леонтовича. Цей твір співають повсюдно у Франції, Англії, Голландії, Польщі, країнах Латинської Америки, особливо в Канаді та США.

СВІТ

ЗНАЙДЕНО «МОЛИТВОСЛОВ» З ПОСВЯТОЮ МАЗЕПІ

У російському місті Ярославлі знайшли унікальний «Молитвослов» чернігівського видання з посвятою гетьманові Мазепі. Російські вчені вважають, що це єдиний примірник, який зберігся. Книга, виявлена під час каталогування книжкового фонду місцевим музеєм, не зареєстрована в жодному каталозі.

РОСІЯ НЕ ВИКОНУВАТИМЕ РІШЕННЯ СІМФЕРОПОЛЬСЬКОГО СУДУ
СПЛЮНДРОВАНО УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ

Центральна та регіональна преса в Польщі повідомляє про плюндрування українських шкіл на півночі Польщі. Акти вандалізму викликали обурення в Польщі і поза її межами.

ГЛАВОЮ ЄПИСКОПАЛЬНОЇ ЦЕРКВИ УПЕРШЕ СТАЛА ЖІНКА
У СЕКТОРІ ГАЗА ЗНОВУ ЛЛЄТЬСЯ КРОВ

Палестинські терористичні угруповання «Бригади мучеників Аль-Акси» (бойове крило руху ФАТХ) та «Ісламський джихад» оголосили Ізраїлю ультиматум. Бойовики вимагають протягом 48 годин припинити операцію Цахалу в секторі Газа. Інакше вони погрожують відновити проведення терактів з використанням смертників.

СВІТОГЛЯД

Олександр ФІЛАТОВИЧ: «ПОЛІТИЧНА ЕЛІТА ВИЗНАЧАЄ ДІЯЛЬНІСТЬ НАШОГО СУСПІЛЬСТВА З ПОЗИЦІЙ ТВАРИННОГО СВІТУ»

Відомий лікар Олександр Філатович розповідає про те, як зцілити українське суспільство

УРОКИ ІСТОРІЇ

У КИЄВІ НА МІСЦІ ПАМ’ЯТНИКА МИКОЛІ ВАТУТІНУ МАВ БИ СТОЯТИ ПАМ’ЯТНИК ІВАНУ ЧЕРНЯХОВСЬКОМУ

Нещодавно доля подарувала мені зустріч з надзвичайно цікавою людиною — Юрієм Миколайовичем Коваленком. Чого вартий лише один епізод з його біографії — участь у полоненні і арешті генерал-фельдмаршала Паулюса.

ХТО СТВОРИТЬ КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ В УКРАЇНІ?

Вперше в історії «незалежної» України п’ята колона російського імперіалізму, яка зусиллями «наших» лібералів і «демонократів» прийшла до влади, хоча за неї проголосувала абсолютна меншість населення країни, почала здійснювати відверту політику сегрегації української нації і мови.

ЧОГО НАМ БРАКУЄ ДЛЯ «ПОВНОГО ЩАСТЯ»

ЛЮДИ І ВЧИНКИ

ЯК КДБ ОРГАНІЗОВУВАВ УБИВСТВО БАНДЕРИ

14 жовтня 1959 року. Радянський розвідник Богдан Сташинський увійшов в історію як людина, що вбила вождя ОУН Степана Бандеру. Але мало хто знає, що світ дізнався про це замовлене вбивство КДБ завдяки його любові до жінки.

ЩЕРБАНЯ ВІДПУСТИЛИ НА ПОРУКИ

Екс-главі Сумської облдержадміністрації Володимиру Щербаню, що прибув до Києва і був доставлений в Генпрокуратуру, обрали запобіжний захід у вигляді взяття на поруки.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ
АРТРИТ? РЕВМАТИЗМ? ВИПРАВТЕ ПОМИЛКИ В ХАРЧУВАННІ
Поради
ХВОРИЙ ХРЕБЕТ ПРОВОКУЄ ВИНИКНЕННЯ ДІАБЕТУ

СПОРТ

ОДИН ТАЙМ ЗІГРАЛИ ВНІЧИЮ

Таке «досягнення» видали київські динамівці в четвертому турі Ліги чемпіонів зустрічаючись у Франції з «Ліоном».

НЕ ГОЛАМИ — ТАК ВИЛУЧЕННЯМИ
ВІДПОВІДЕЙ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗАПИТАНЬ

Зіграно чотири тури групового турніру Ліги чемпіонів. Пройдено дві третини шляху до 1/8 фіналу, що відбудеться наступної весни. У більшості груп вже з’ясовано головні питання. Залишилося, так би мовити, уточнити деталі.

КУБКОВА НЕПЕРЕДБАЧУВАНІСТЬ

МОЗАЇКА

«ГАЙДАМАКИ» ПІДКОРЮЮТЬ ЄВРОПУ

Українські музиканти просуваються на захід. Група «Гайдамаки» шуміла в Європі. На міжнародному ярмарку ВОМЕКС (WOMEX — від WOrld Music EXpo), який шукає перспективні групи неформалів зі всього світу, «Гайдамаки» потрапили до двадцятки кращих.

КУКУРУДЗА ВРЯТУЄ СВІТ ВІД ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК
У ПІДГІРЦЯХ ВІДКРИЮТЬ ПАМ’ЯТНИК КНЯГИНІ ОЛЬЗІ
Тетяна КОДЛУБОВСЬКА: «ЗАПАХ ЛАДАНУ НЕЙТРАЛІЗУЄ СТРАХ, УСУВАЄ ГНІВ»

Чи можна порівняти запах полину або чебрецю з синтетичним запахом якогось ароматизатора? Проте сьогодні в квартирі, в салоні автомобіля скоріше побачиш саме цю «аристократичну» цяцьку, аніж пучечок трави, зібраної своїми руками гарного літнього дня.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ