№ 47 (95) / 28 грудня 2006 - 10 січня 2007 2006

ВЕСЕЛИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ!

Кожній людині потрібна обнова, у першу чергу, духовна. І вона приходить до нас з Різдвом Христовим, з Новим роком. Тож і нині хай усе, що нам заважало, що віджило, відходить у минуле. Хай світлий промінь зігріває і звеселяє душу, додає сили і снаги, вселяє надію у те, що завтра буде кращим, ніж учора, що в прийдешньому році втіляться усі задуми і мрії, які не змогли втілитися у минулому. Хай усім щастить у цьому!

Голова Української Консервативної партії Георгій ЩОКІН: НА ПЕРЕЛОМІ ІСТОРІЇ

З великим задоволенням хочу поздоровити всіх членів і прихильників Української Консервативної партії з другою річницею її створення! Так, УКП виповнилося лише два роки від дня її проголошення.

ВЛАДА І МИ

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ ПІД ЯЛИНКУ

На Новий рік та Різдво у нас, та й у багатьох інших країнах, заведено дарувати подарунки. Завбачливі купують їх за кілька місяців до свят. Адже тоді можна «відхопити» щось нормальненьке та за тією ж ціною. Ну а переважна більшість заклопотаних справами українців купує подарунки в останні дні. Щоправда, вибір уже не такий, та й ціни порядком вищі, але дослідження свідчать, що продаж все одно збільшується.

РІК КОАЛІЦІЇ КРИЗ

Рік 2006 от-от вже увійде в історію. Для політичного життя України він перш за все запам’ятається черговою чи не найяскравішою електоральною серією під назвою «Парламентські вибори» і відповідними наслідками обдуманого (чи подекуди не дуже) вибору українського народу.

АНТИУКРАЇНСЬКИЙ АКТ В УКРАЇНСЬКІЙ СТОЛИЦІ

Заява

СВІТ

ШЕНГЕНСЬКІ ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ МАЮТЬ БУТИ ДЕШЕВШИМИ

Угода про полегшення візового режиму між Євросоюзом та Україною далеко не ідеальна, але цей документ можна розглядати як перший крок у правильному напрямку.

УКРАЇНА – РОСІЯ: ПРОРИВУ НЕ ВІДБУЛОСЯ

Українські дипломати очікували, що нинішня зустріч глав держав буде результативною – до підписання було підготовано декілька міждержавних угод. Водночас оглядачі зазначають, що на поступ у найбільш важливих для України питаннях розраховувати не варто.

КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ОЗНАЧАЄ ДОБРОБУТ
ПОЛІТИЧНИЙ ЕКСПЕРТ «БРАТСТВА»

НАЦІЯ

ЧОМУ У НАС ЗАМОВЧУЮТЬ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИХ УКРАЇНСЬКИХ ВИНАХІДНИКІВ?

Нині схильним до аналізу людям абсолютно зрозуміло, що криза України і української нації в своїй основі не є ні соціально-економічною, ні екологічною, ні демографічною. Всі вони є не причиною, а наслідком.

КУЛЬТУРА

Вадим МИЦИК: «ДО ТРИПІЛЛЯ ТРЕБА ПІДХОДИТИ З ЧИСТОЮ ДУШЕЮ»
ВІДНАЙДЕНИЙ ШЕВЧЕНКО

Упродовж 65 років автографи, репродукції картин, книги Тараса Шевченка, вивезені під час війни нацистами, блукали світом. Нарешті науковці віднайшли 152 пам’ятки, що зберігалися в Українській вільній академії наук у США.

ВІДЧАЙДУШНИЙ І НЕЙМОВІРНО ПРЕКРАСНИЙ ІЛЛЄНКО

Тижнів зо три тому в п’ятницю в прямому ефірі радіо «Культура» розмовляв Юрій Іллєнко. Мені як слухачці впало в око те, що радіоведуча, допоки він не з’явився в радіостудії, постійно згладжувала гострі запитання й репліки «додзвонювачів».

ЗАБУТІ ІМЕНА ГАЛИЦЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Чи не першим галичанином, який німецькою мовою заявив про себе на всю Європу, був «Дон Жуан з Коломиї». Герой цієї новели неабияк розтривожив уявлення романтичного світу ХІХ століття, а ім’я її автора — Леопольда фон Захер-Мазоха, уродженого львів’янина — згодом навіть стало називним.

ПРАВДА ПРО ЗОЮ І ШУРУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ
КУДИ ВАРТО ВКЛАДАТИ ГРОШІ НАСТУПНОГО РОКУ?

СПОРТ

СУРКІС ВИПУСТИВ ПАРУ
ГОЛОВНІ КОМІКИ «КАРИКАТУРНОЇ ПЕРШОСТІ»
ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА ЗАЙВА ВАГА

Насамперед тим, що надмірні накопичення жирової тканини призводять до швидшого зношування організму. Він, простіше кажучи, не витримує надмірних навантажень.

«КАША — МАТИ НАША»

МОЗАЇКА

У ЛУЦЬКОМУ ХРАМІ ЗАМИРОТОЧИЛА ІКОНА

У Луцькому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці замироточила ікона святителя Луки (Войно-Ясенецького), архиєпископа Кримського і Таврійського. Диво мироточення ікони віруючі виявили наприкінці листопада. Це перший такий випадок у Луцьку. Про нього повідомили у прес-службі Волинської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату.

ІВАНО-ФРАНКІВЩИНА — ЛІДЕР ЗА КІЛЬКІСТЮ ДОВГОЖИТЕЛІВ

В Івано-Франківській області за станом на 12 грудня проживає 37 літніх людей, яким нинішнього року виповнилося 100 і більше літ.

ЦІХИ ТИЖНЯ