№ 21 (69) / 1-7 червня 2006

ЧЕТВЕРТА СВІТОВА ВІЙНА: ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНА

Цими днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася п’ята Всесвітня конференція «Діалог цивілізацій чи четверта світова війна»

Микола СЕНЧЕНКО: «СТРАТЕГІЯ «КЕРОВАНОГО ХАОСУ» – ГОЛОВНИЙ СКЛАДНИК ІНФОРМАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ»
МІНІСТР ОСВІТИ — КОРУПЦІОНЕР?
В УКРАЇНІ ЗАВЕЛАСЯ КРОВОЖЕРЛИВА ПІРАНЬЯ!
ГРУПОЮ «ЛОРДІ» — ПО ЄВРОПЕЙСЬКІЙ МОРДІ!

Україна — єдина країна, яка, ще не набувши членства у Європейському союзі, вже кілька років поспіль з надзвичайним розмахом святкує День Європи, підкреслено демонструючи тим власний європоцентричний вектор. І не тільки тим. Скажімо, мало не загальнонаціонального значення набуває у нас пісенний конкурс «Євробачення».

ЩО ЗАМОВЧУЄ ДЕПУТАТ

Нещодавно жителі Оболонського району Києва отримали від депутата Київської міської ради попереднього скликання Ігоря Вільдмана листа — своєрідний звіт перед виборцями за свою депутатську діяльність.

ЗАБУТИЙ ГЕРОЙ УКРАЇНИ

В усьому світі широко відоме ім’я 20-річного студента празького Карлового університету Яна Палаха, який 16 січня 1969 року на знак протесту проти окупації Чехословаччини радянськими військами здійснив акт самоспалення на Вацлавській площі у Празі. Це сталось, коли він зрозумів, що опір чехів і словаків іноземній окупації слабне.

ІСТОРИЧНА ПАМ’ЯТЬ РОСІЯН СЯГАЄ ЛИШЕ КУЧУК-КАЙНАРДЖИЙСЬКОГО ДОГОВОРУ
КОЛИ В НАШІ СЕЛА ПОЇДУТЬ ІНОЗЕМНІ ТУРИСТИ
ЩО ЧЕКАЄ НА США У ЙМОВІРНІЙ ВІЙНІ З ІРАНОМ?

12 травня 2006 року Палата представників конгресу США зобов’язала Пентагон оприлюднити засекречену інформацію про можливе застосування сили проти Ірану.

КУДИ ПОДІТИСЯ ВІЛ-ПОЗИТИВНОМУ?

Україна сьогодні посідає одне з перших місць в Європі за темпами поширення ВІЛ/СНІДу. На кінець 2005 року порівняно з 2000 роком кількість нових випадків інфікування зросла майже вдвічі, захворюваність на СНІД збільшилася майже в 4 рази, а смертність від цієї хвороби — у 3,8 раза. Нині в Україні офіційно зареєстровано 103,4 тисячі ВІЛ-позитивних людей (в тому числі й дітей). За інформацією ЮНЕЙДС та ВООЗ, реальні цифри значно вищі за офіційні дані. Зарубіжні експерти вважають, що в нашій країні з ВІЛ-інфекцією живуть 377600 людей, а це 1,4 відсотка дорослого населення.

ЩО МИ ЗНАЄМО ПРО УКРАЇНСЬКИЙ КУБОФУТУРИЗМ?

27 травня у столичному Будинку вчених відбувся прем’єрний показ фільмів «Український кубофутуризм і Олександр Богомазов» та «Олександра Екстер та світова сценографія» із серії «Мистецтво світу — внесок України», які представив один із авторів — український мистецтвознавець, кандидат мистецтвознавства, професор Дмитро Горбачов.

Наталя ЗЕМНА: «Я ВДЯЧНА СВОЇЙ БАБУСІ НАСТІ ЗА ТЕ, ЩО НАВЧИЛА ВСТАВАТИ ДО СХІД СОНЦЯ»
УБОЗ УЗЯВ СЛІД РАБИНОВИЧА

Як стало відомо «ТЕМІ», 22 травня УБОЗ Києва затримав двічі судимого громадянина, який запевняв, що йому відомі імена виконавців і замовників побиття президента МАУП Георгія Щокіна в жовтні 2004 року. За його словами, виконавцями керував начальник служби безпеки видавничого будинку «Столичные новости», що належить Вадиму Рабиновичу.

ОБЕРЕЖНО: ЛЕПТОСПІРОЗ!
УСПІХ УКРАЇНКИ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Роман англійки українського походження Марини Левицької «Коротка історія українських тракторів» став сенсацією в англомовній Європі. Упродовж року його було перекладено на 26 мов. Щоправда, в самій Україні книжку можна прочитати хіба що російською.

«КАВОВА КАНТАТА» — СМАЧНИЙ АРОМАТ МИНУВШИНИ

Київський академічний театр оперети запрошує до аромоксамитової вітальні Якобз на виставу «Кавова кантата» за твором видатного німецького композитора і органіста Йоганна-Себастіяна Баха (1685-1750).

ЗМІНА «ХРЕЩЕНОГО БАТЬКА», або ЧИ ВИВЧАТИМЕ ШЕВЧЕНКО КИТАЙСЬКУ?
ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ВИБИРАЄ НАСТУПНИХ СУПЕРНИКІВ
НАШІ — ПЕРШІ В ГРУПІ
ТРЕНУВАННЯ АТАКУВАЛЬНИХ ЛАНОК
Консультації
Поради