№ 17 (65) / 4-10 травня 2006

«РОСУКРЕНЕРГО» — МАТРЬОШКИ ФІРТАША—ФУРСІНА
СУД ЗНОВУ ПОКАРАВ РАБИНОВИЧА ЗА НАКЛЕП

Відомий і свідомий провокатор, громадянин Ізраїлю і за сумісництвом громадянин України, сумнозвісний В. Рабинович ганебно програв чергову справу за позовом МАУП до ДП «Столичні новини» (власник В.Рабинович), яке є видавцем газеток «Столичные новости» і «Столичка».

ВАЖКО ЗДОБУВАВ ПРАВО НА ЖИТТЯ

Юрієві Бадзю — 70

МОЛЕБЕНЬ ДО «СВОГО» ВОГНЮ, або ХТО В УКРАЇНІ НЕ БАЖАЄ КОНФЕСІЙНОГО МИРУ
НА СТОРОЖІ ЧУЖИХ ІНТЕРЕСІВ

У незалежній Україні впродовж її п’ятнадцятирічної історії постійно загострюється одна проблема. Офіційна влада вдає, ніби її не існує, а якщо й існує, то не настільки відчутно, аби на неї реагувати щонайперше, відклавши питання більш нагальні – економічні, політичні тощо. Відтак від року до року вона задавнюється, обростає своєрідними «мозолями» й стає, так би мовити, все менш операбельною. Хтось «нагорі», очевидно, сподівається, що «все воно якось само розсмокчеться», але насправді така позиція тільки заганяє проблему в дедалі глухіший кут. Тимчасом нескінченне відкладання її вирішення чи й перекладання на плечі нащадків становить реальну загрозу існуванню української нації.

НАВІЩО БИТИ КУРКУ, ЯКА НЕСЕ ЗОЛОТІ ЯЙЦЯ
ШТОВХАЮТЬ СЛІДСТВО НА ХИБНИЙ ШЛЯХ
ЧОРНА ВІХА ЗІРКИ ПОЛИН

Здавалося б, минуло вже два десятиліття відтоді, як найбільша за всю історію людства техногенна катастрофа, що отримала назву Чорнобильська, потрясла весь світ, і ця трагедія мала би поступово відходити на другий план нашого життя. Однак цього не відбувається. Бо небезпека не зникла, вона ніби причаїлася, як хижий звір, і чекає слушного часу, аби напасти на нову жертву. Не зник і щемливий біль втрати близьких, друзів, рідної оселі, здоров’я…

СОЦІАЛЬНИЙ КОНТРАКТ

Одеса здавна славилася своїми традиціями милосердя, благодійності та соціального партнерства. Одну з перших громадських організацій — Одеське жіноче благодійне товариство було створено ще 1829 року.

ПРО ОСТРІВ КОЗАКА МАМАЯ

Там, де Південний Буг, пробиваючи дорогу серед залишків прадавніх гір, тече до Причорноморської низовини, на півночі Миколаївської області розкинулося гранітно-степове Побужжя. Круті кам’янисті береги річки, порожисте русло з водограями та островами, могутні гранітні скелі, численні гроти, куруми, водоспади, заплавні ліси, луки — все це надає місцевості надзвичайно мальовничого вигляду.

ОАЗИ УКРАЇНСЬКОГО ЕТНОСУ
ХОР «ЧУМАКИ» ВОСКРЕС!
ВОСЬМИЙ ПРИЗ З П’ЯТНАДЦЯТИ МОЖЛИВИХ

Київське «Динамо» восьмий раз вибороло Кубок України. Його нинішній наставник Анатолій Дем’яненко здобув перший трофей у ранзі головного тренера команди. Таким став підсумок п’ятнадцятого фіналу розіграшу Кубка України з футболу. У вирішальному матчі київському «Динамо» протистояв запорізький «Металург». Наймаститіший фаворит проти дебютанта кубкового фіналу.

ГРА ДО ПЕРШОГО ГОЛУ

Саме такими можна назвати півфінальні двобої Ліги чемпіонів. У кожному з двох двораундових протистоянь загальною тривалістю 180 хвилин кожне долю переможця вирішив всього-на-всього один гол. Причому і в одній, і в іншій парі півфіналістів забивали у першому матчі. Відтак, обидві повторні зустрічі виявилися взагалі безголевими. І це в найпрестижнішому клубному змаганні Європи, що називається Ліга чемпіонів.

ДВІ ПОРАЗКИ В ОДНОМУ МАТЧІ
Консультації