СУД ЗНОВУ ПОКАРАВ РАБИНОВИЧА ЗА НАКЛЕП

Відомий і свідомий провокатор, громадянин Ізраїлю і за сумісництвом громадянин України, сумнозвісний В. Рабинович ганебно програв чергову справу за позовом МАУП до ДП «Столичні новини» (власник В.Рабинович), яке є видавцем газеток «Столичные новости» і «Столичка».

Нагадаємо, що у газеті «Столичка» № 174 за 1 грудня 2005 року було надруковано негативну та недостовірну інформацію про МАУП і її президента Г.В. Щокіна. Газета вкотре безпідставно звинувачувала Академію в расизмі (?), ксенофобії та різних «махінаціях», які тільки могли народитися у хворій голові Рабиновича.
Протягом трьох місяців автор пасквілю такий собі С.Ковтуненко усіляко уникав явки в судовий процес, хоча тричі отримував повістки і копії позовної заяви з додатками.
26 квітня 2006 року в день проведення, організованого Й. Зісельсом і В. Рабиновичем провокаційного міжнародного круглого столу з проблем посилення (?) антисемітизму в Україні Печерський районний суд Києва виніс чергове законне і обґрунтоване рішення про визнання недостовірною інформацію щодо МАУП і її президента Г.В.Щокіна, зобов’язав ДП «Столичні новини» спростувати наклепницьку інформацію і стягнув на користь МАУП п’ятдесят тисяч гривень та на користь Г.В.Щокіна двадцять п’ять тисяч гривень моральної шкоди.
Як бачимо, наклепників достатньо суворо покарано в цивільно-правовому порядку.
Сподіваємося, що і правоохоронні органи за нашими численними заявами і зверненнями врешті-решт наважаться також суворо спитати з Рабиновича за всі його протизаконні дії в незалежній Україні.

Департамент правового захисту МАУП