НАВІЩО БИТИ КУРКУ, ЯКА НЕСЕ ЗОЛОТІ ЯЙЦЯ

Прокуророві м. Києва В.С.Присяжнюку 

Начальникові ГУ МВС України в м. Києві О.Л.Яремі 

Копії: Прокуророві Печерського району м. Києва
Т.М.Філатовій
Начальникові Печерського РУ ГУ МВС
України у м. Києві О.Д.Терещуку

Шановні панове! 

Як повідомили засоби масової інформації, які належать сумновідомому В.Рабиновичу 8 квітня 2006 року у під’їзді власного будинку начебто було побито головного редактора газети «Столичные новости» В.Кацмана. Ніяких офіційних повідомлень щодо причин побиття до цього часу не надходило.
Інтернет-видання агентства єврейських новин, яке має російську адресу, 25 квітня цього року повідомило про те, що на домашню адресу В.Кацмана начебто надійшов анонімний російськомовний лист такого змісту: «Будем применять меры относительно КАЖДОГО, проломленная голова — это только начало! За ваши антиукраинские публикации и гонения на МАУП будем принимать УБОЙНЫЕ меры!»
До появи цього анонімного «шедевру» В.Рабинович — власник «Столичных новостей» і В.Кацман згадували про можливий опосередкований вплив Академії на цей злочин, у зв’язку з виданням антисіоністської літератури, яка начебто викликає у деяких людей бажання бити євреїв. Коментувати цей абсурд навіть немає потреби, оскільки він поза розумінням кожної інтелектуально розвиненої людини.
Після появи анонімного листа почалися безпідставні, протизаконні та провокаційні звинувачення з боку Рабиновича і Кацмана у вчиненні злочину співробітниками МАУП. Хоча, мабуть, ніхто так як МАУП не зацікавлений у збереженні здоров’я цих осіб, оскільки Академія виграла у них більше 15 спорів і стягнула понад 150 тисяч гривень моральних збитків, які передаються дітям-сиротам України. Як не берегти таке джерело доходу?
Незважаючи на всю абсурдність, безпідставність, незаконність звинувачень, окремі співробітники Печерського РУВС м. Києва намагаються з незрозумілих причин усіляко «затягти» у райуправління президента МАУП, знану в Україні і в світі людину, науковця, літератора, політика, для дачі якихось свідчень у справі про побиття В.Кацмана, якого він ні сном, ні духом не знає, не бачив і навіть не знайомий.
Нам абсолютно зрозуміла провокаційність таких намірів, які ініціюються В.Рабиновичем, який вихваляється своїми зв’язками з високими посадовцями, але незрозумілим є намагання деяких представників відповідального державного органу підтримати ці провокаційні дії і будь-що «доставити» шановану людину перед світлі очі «дізнавателів».
Ні МАУП, ні її співробітники ніколи не займалися провокаційною діяльністю, наклепами і ми категорично проти втягування Академії і її співробітників в «ігрища», затіяні затятим ортодоксальним сіоністом та злочинцем-рецидивістом В.Рабиновичем.
Ми звертаємося до Вас, бо нам стала відома позиція одного із керівників Печерського РУВС стосовно президента МАУП Г.В.Щокіна, який у вузькому колі заявив, що «этого ректора надо поставить на место», а пізніше висловився ще відвертіше про те, що його «нужно покошмарить».
Нам невідомо, що означає з точки зору міліцейського начальника вислів «покошмарить», але вважаємо такі висловлювання і тим більше дії неприпустимими, неконституційними, незаконними, антилюдяними.
З огляду на діяльність Г.В.Щокіна ми вважаємо, що це політичні провокації, психологічний терор, репресії навколовладних корупційних структур, які можуть привести до великих негативних соціальних наслідків. Врешті-решт це не питання МАУП чи її керівника, це питання демократії в Україні, її міжнародного іміджу та прав людини.
Просимо взяти справу і ситуацію під контроль та захистити Академію, її співробітників і Щокіна Г.В. як посадову особу — президента МАУП і як громадянина України від протиправних дій. 

М.Ф. ГОЛОВАТИЙ,
ректор МАУП
С.Ф. ЯРОШЕНКО,
голова трудового колективу МАУП