№ 33 (81) / 21-27 вересня 2006

ВЛАДА І МИ

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ПРОБЛЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулась науково-практична конференція на тему «Проблеми національної безпеки в умовах сучасного розвитку України».

ЗА ХАБАРНИЦТВО ЗАСУДЖЕНО КЕРІВНИКІВ ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ

Апеляційний суд Волинської області засудив заступника начальника Волинської митниці, начальника служби з боротьби з контрабандою й порушеннями митних правил Анатолія Кривошия на 8,5 року позбавлення волі, а начальника оперативного відділу служби боротьби з контрабандою й порушеннями митних правил Волинської митниці Олександра Колочуна на 3 роки позбавлення волі за вимагання хабара в розмірі 60 тисяч доларів.

ВЛАДА І МИ

Георгій ЩОКІН: «СЕРЦЕВИНОЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ПОВИНЕН БУТИ УКРАЇНОЦЕНТРИЗМ»

Шановні пані та панове! Тема нинішньої конференції вкрай актуальна, оскільки вона стосується найдоленоснішої проблеми для будь-якої держави — проблеми національної безпеки.

РЕЗОЛЮЦІЯ науково-практичної конференції «Проблеми національної безпеки на сучасному етапі розвитку України»

Учасники науково-практичної конференції «Проблеми національної безпеки на сучасному етапі розвитку України», яка відбулася 15 вересня 2006 року в Міжрегіональній Академії управління персоналом, заслухавши та обговоривши доповіді провідних науковців, професійних військових, фахівців народного господарства, політичних, громадських діячів, висловлюють занепокоєння реальним станом національної безпеки України як комплексного дестабілізуючого фактору існування українського суспільства.

ПОВЕРНІТЬ УКРАДЕНЕ!

Президентові України Ющенку В.А. Голові Верховної Ради Морозу О.О. Прем’єр-міністру Януковичу В.Ф.

ГЕНДЕЛЬ НА ТЕНДЕРАХ

Уже тривалий час потенційні учасники тендерів висловлюють невдоволення непрозорістю процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти. Щороку викидаються на вітер мільярди гривень, які замість того, щоб стимулювати вітчизняного виробника, осідають на рахунках спритних ділків, причетних до проведення тендерів.

СВІТ

МЗС ВИМАГАЄ ВІД РОСІЇ ПОВЕРНУТИ КРИМСЬКІ МАЯКИ
ПАПА РИМСЬКИЙ ОБРАЗИВ МУСУЛЬМАН

Мусульманські діячі різко відреагували на висловлювання папи римського Бенедикта XVI під час візиту в Німеччину. Зокрема, понтифік закликав задуматися над ісламською концепцією джихаду («священної війни»), яку назвав такою, що суперечить розуму і божественній сутності.

ПРИДНІСТРОВ’Я ВИСЛОВИЛОСЬ ЗА ПРИЄДНАННЯ ДО РОСІЇ

За незалежність Придністров’я і подальше приєднання його до Росії висловилися на референдумі 97 відсотків жителів самопроголошеної республіки.

МОЛДОВА НЕ ВИЗНАЛА ПІДСУМКІВ РЕФЕРЕНДУМУ В ПРИДНІСТРОВ’Ї

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції (МЗСЄІ) Молдови заявило, що не визнає результати референдуму, що відбувся в неділю в придністровському регіоні.

ВЕРСІЇ

ЯК ГОТУВАЛОСЬ УБИВСТВО В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко і генпрокурор Олександр Медведько посварилися через справу Чорновола.

ФОРУМ КНИГИ У ЛЬВОВІ

У Львові відбувся тринадцятий Форум видавців. На цей раз власну продукцію представило 631 видавництво.

Микола СТЕПАНЕНКО: «Б. ПРОТЯГОМ 32 ДНІВ ПЕРЕБУВАВ ПІД НАГЛЯДОМ ЛІКАРІВ, І ВОНИ НЕ ПОБАЧИЛИ В НЬОМУ ЖОДНИХ ВІДХИЛЕНЬ ВІД НОРМИ»

Ситуацію також прокоментував Микола Степаненко – колишній помічник міністра Луценка, який був спеціально до нього прикріплений в зв’язку зі справою Чорновола.

МИХАЙЛО ЧОРНИЙ ЗАЧАСТИВ ДО УКРАЇНИ. ВЛАДІ СЛІД ЧЕКАТИ СКАНДАЛУ?

У популярному українському анекдоті росіянин, що прибуває до аеропорту «Бориспіль» (у різних варіантах — від президента РФ Володимира Путіна до рядового туриста), вражається вивісці, текст на якій він читає, як «Нех*й шастать!».

З ГОЛОДОМОРОМ НАОДИНЦІ
Володимир СІВКОВИЧ: «Б. ХВОРИЙ НА ГОЛОВУ»

У коментарі Володимир Сівкович підтвердив, що Б. був його однокурсником у Новосибірській школі КДБ, яку вони закінчили у 1985 році.

ТРИВОЖНА ОСІНЬ ПРИАЗОВ’Я

На адресу нашої газети надійшов лист із Маріуполя. Його автор — уболівальник за українську справу — просить не розголошувати його прізвища.

ПОКЛИКАННЯ

Катаока ХІРОСІ: «Я ОБОЖНЮЮ СПІВ СТАРЕНЬКИХ УКРАЇНСЬКИХ БАБУСЬ»

Тим росіянам, які, живучи десятиліттями в Україні, не хочуть, а може, просто нездатні через свою тупість вивчити українську мову, за приклад наведу японця Катаока Хіросі.

СПОРТ

НА СВОЇХ «ВІДВЕЛИ ДУШУ»

Після розгромних поразок у Лізі чемпіонів наші лідери змушені були «поправляти авторитет» у матчах національної першості. Донецькому «Шахтарю» вдалося відігратися на сімферопольській «Таврії».

«ГОЛОВНЕ — НЕ СКЛАСТИ КРИЛА»

Як не дивно, минулого тижня у єврокубках з-поміж українських команд найкраще виступили ті, від кого цього найменше чекали. А саме — наші представники у Кубку УЄФА.

«ДИНАМО» СЯГНУЛО РІВНЯ, НА ЯКОМУ ПОМИЛКИ НЕ ПРОЩАЮТЬСЯ

Давненько такого не було. Київське «Динамо» поступилося в матчі Ліги чемпіонів на своєму полі з великим рахунком.

Олександр ЛИТВИНЕНКО: «МАСТОПАТІЮ НА ЗАХОДІ ВВАЖАЮТЬ НЕ ХВОРОБОЮ, А ВАРІАНТОМ НОРМИ»
ПРО КВАСОЛЮ НЕ ЗАБУВАЙТЕ!

У вересні ще є час потурбуватися, аби цінні й поживні плоди квасолі збереглися аж до нового врожаю. Останніми роками багато господинь скаржаться на те, що в квасолі заводяться довгоносики й інші шкідники, які геть можуть знищити вирощений урожай.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультації
ВИЗНАЧЕНО ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЇ ПРАЦЮЮЧИМ НА КРАЙНІЙ ПІВНОЧІ

Внесенням змін до Закону України «Про загальнообов’язкове страхування» упорядковується питання щодо надання необхідного переліку документів для пільгового обчислення стажу роботи осіб, які працювали на Крайній Півночі та в місцевостях, прирівняних до районів Крайньої Півночі, під час проведення перерахунку пенсії.

МОЗАЇКА

ПЕРШІ ПІРАМІДИ ПОБУДУВАЛИ СТАРОДАВНІ УКРАЇНЦІ?

Як з’ясували дослідники, в Україні піраміди побудували раніше, ніж в Єгипті. І нашпигована наша держава гостроверхими спорудами, як квітка соняшника насіннячком.

ВОДОРОСТІ ВРЯТУЮТЬ ВІД ОЖИРІННЯ

Пігмент бурої морської водорості Ундарії перистої (Undaria pinnatifida), що має назву фукоксантин, може стати новим лікувальним засобом від ожиріння. За даними японських вчених, додавання фукоксантину в корми піддослідних щурів привело до зниження ваги тварин на 5-10 відсотків.

ЧОГО ВАРТЕ ЖИТТЯ?

У вас багато знайомих самогубців? У мене багато. Нещодавно на зустрічі випускників виявилося, що двоє наших однокурсників повісилося.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ