НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ПРОБЛЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулась науково-практична конференція на тему «Проблеми національної безпеки в умовах сучасного розвитку України».

 Метою проведення її було обговорення проблем незадовільного стану національної безпеки, демонстрація нових підходів до розуміння сутності національної безпеки та представлення концептуальних засад військової реформи. У роботі конференції взяли участь провідні політичні та громадські діячі, а також науковці, військовослужбовці та студенти.
Серед учасників були директор Книжкової палати України Микола Сенченко, народний депутат України, Герой України Левко Лук’яненко, президент Форуму народів України, генерал-лейтенант Вілен Мартиросян, заступник голови Народного руху України, народний депутат України Василь Куйбіда, професор МАУП Юрій Шилов та інші.
Від імені президії Академії всіх присутніх привітав доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти України, голова наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгій Щокін.
Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом, професор Микола Головатий відзначив важливість проведення зараз такої конференції:  «Ми переживаємо глибоку політичну та економічну кризу, минуло 15 років від проголошення незалежності України, але фактично в українців немає української держави, тому ця конференція має на меті відкрити, проаналізувати, підсумувати сучасні вітчизняні проблеми та прийняти відповідну резолюцію, таким чином ми започатковуємо цілу серію конференцій присвячених цій гострій тематиці». Ректор також вказав на важливу роль такого роду  конференцій для сучасної молоді: «Молодь – це те святе, без чого не можна будувати майбутнє, вона найбільш прогресивна та має бути патріотично налаштована, бути в курсі усіх поточних проблем і активно долучатись до процесів розвитку своєї держави».
Наукова конференція стала прикладом активного долучення громадськості до вирішення актуальних та доленосних проблем, що постали перед Україною.