ЗА ХАБАРНИЦТВО ЗАСУДЖЕНО КЕРІВНИКІВ ВОЛИНСЬКОЇ МИТНИЦІ

Апеляційний суд Волинської області засудив заступника начальника Волинської митниці, начальника служби з боротьби з контрабандою й порушеннями митних правил Анатолія Кривошия на 8,5 року позбавлення волі, а начальника оперативного відділу служби боротьби з контрабандою й порушеннями митних правил Волинської митниці Олександра Колочуна на 3 роки позбавлення волі за вимагання хабара в розмірі 60 тисяч доларів.

 Про це «Українським Новинам» повідомив представник обласного апеляційного суду.
Відповідно до повідомлення Державної служби з боротьби з економічною злочинністю Міністерства внутрішніх справ, суд ухвалив також конфіскувати в Кривошия половину майна й позбавити його спеціального звання працівника митної служби та права займати керівні посади, у Колочуна – конфіскувати частину майна й також позбавити його спеціального звання працівника митної служби та права займати керівні посади.
За даними ДСБЕЗ, митники були затримані під час одержання частини хабара – 3,9 тис. доларів й 80 тисяч гривень від менеджера із зовнішньоекономічної діяльності київського комерційного підприємства за ліквідацію штучно створених перешкод його роботі.
Як повідомляло агентство, у вересні 2005 року прокуратура порушила справу проти заступника начальника Волинської митниці й начальника одного з відділів митниці за підозрою в одержанні хабара 20 тисяч доларів.
Зокрема, було встановлено, що ці посадовці одержали хабар, еквівалентний 20 тисячам доларів, від менеджера одного з комерційних товариств Києва за неперешкоджання здійсненню законної фінансово-господарської діяльності.