Володимир СІВКОВИЧ: «Б. ХВОРИЙ НА ГОЛОВУ»

У коментарі Володимир Сівкович підтвердив, що Б. був його однокурсником у Новосибірській школі КДБ, яку вони закінчили у 1985 році.

«Моя думка – він шизофренік. Я підтримую контакти зі своїми однокурсниками в Росії, які розповіли, що Б. зійшов з глузду, і через це його звільнили з КДБ, попросивши написати заяву за власним бажанням», – розповів Сівкович. За словами депутата, Б. «придумує різний брєд, просто висмикуючи відомі прізвища з інтернету».
Сівкович також додав, що і він допитувався у справі Чорновола у зв’язку зі свідченнями Б.
«Останній раз я його бачив у 1997 чи 1998 році. Він приїхав, почав розповідати брєд, що у нього померла жінка, діти загинули у катастрофі. Він попросив грошей, щоб доїхати до Вінниці. Я дав. А коли уже мене викликали зараз на допит, я перетелефонував своїм товаришам у Москві. Вони прямо заявили, що Б. – хворий на голову, а всі його родичі живі...», — додав Сівкович. Він також висловив переконання, що Б. не міг найматися для здійснення вибухів або інших замахів на людину, «оскільки він не був навчений для цих речей».
Сівкович також обурився, що «Генпрокуратура взяла у Б. свідчення, не провівши його психіатричну експертизу, а потім долучила ці матеріали до справи».
На питання про його версію загибелі Чорновола Сівкович відповів стисло: «Ситуація там мутна».