№ 46 (94) / 21-27 грудня 2006

Георгій ЩОКІН: БЕЗПЕРСПЕКТИВНІСТЬ ЧУЖИНСЬКОГО ПОНЕВОЛЕННЯ

Світ, з огляду на останні події, прямує до глобальних змін, головною ознакою яких є дедалі більша втрата провідних позицій США і тісно пов’язаного з ними Ізраїлю. Очевидна поразка Ізраїлю в Лівані, сіонізованих США в Афганістані та Іраку вказують на близький кінець цих штучних державоутворень, про який давно відомо з християнських і мусульманських пророцтв.

ВЛАДА І МИ

ПРОКУРАТУРА ОПРОТЕСТУВАЛА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ПРО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

Прокуратура Києва внесла до Київської міської державної адміністрації подання про незаконність розпоряджень щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

КОАЛІЦІЯ КОМУНІСТІВ З ОЛІГАРХАМИ-КАПІТАЛІСТАМИ, або ОЧЕВИДНІ МАРАЗМО-ДЕБІЛІЗМИ «УКРАЇНСЬКОГО» ПОЛІТИКУМУ
ЯК ЖИВЕТЬСЯ СЕЛЯНИНУ

СВІТ

БОРОТЬБА ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ

У Польщі українці збирають підписи з проханням до телеканалу «TVP-3» не знімати з ефіру програму українською мовою «Теленовини». До створення «Теленовин» залучається Об’єднання українців у Польщі. Зокрема, воно організовує заняття для редакторів, надсилає матеріали.

«БУКВУ» КУПИЛА ПОЛЬСЬКА КОМПАНІЯ

Польська компанія Еmpik, яка є частиною найбільшого польського інвестиційного фонду Empik Media & Fashion, придбала 65 відсотків акцій мережі книжкових магазинів «СКС «Буква» за 6,25 мільйона доларів.

КОЛИШНІ ЮГОСЛАВСЬКІ ЗЛОЧИНЦІ МОЖУТЬ ОПИНИТИСЯ В УКРАЇНІ

Засуджені Міжнародним кримінальним трибуналом злочинці з колишньої Югославії незабаром можуть з’явитися в українських в’язницях.

НАЦІЯ

РЕЦИДИВИ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Вороги українського народу, юдокомуністи, емісари від буржуазно-бандитських кланів та доморощені перевертні, що за рознарядкою бізнесових партій за викрадені у нас кошти купили посади в парламенті та уряді, цинічно заперечують факт геноциду проти української людності. За їхньою логікою у 1932-1933 та 1946-1947 роках стався недобір врожаю через посуху і люди від голодної смерті, виявляється, не гинули. А щодо геноциду — то це, як вони стверджують, «выдумки украинских буржуазных националистов».

РОК-ГУРТИ УКРАЇНІЗУВАЛИ СТАРОКОСТЯНТИНІВ

Днями до міста Старокостянтинова, що на Хмельниччині, завітала акція «Ні – Малоросії! Зробимо країну Україною!», започаткована громадянським рухом «Не будь байдужим!»

КУЛЬТУРА

НЕРОЗГАДАНА «ТАЄМНИЦЯ МАЕСТРО»
ПРАУКРАЇНЦІ ПЕРШИМИ ВІДКРИЛИ КОЛЕСО

ЛЮДИ І ВЧИНКИ

КРАПЛЯ ДОВБЕ КАМІНЬ НЕ СИЛОЮ, А ЧАСТОТОЮ ПАДІННЯ...

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ
ДОСИТЬ ДИСКРИМІНУВАТИ ПЕНСІОНЕРІВ

Ветерани України стурбовані ненормальним становищем, коли наших громадян ділять на більшість, яка створює матеріальні цінності, та меншість, яка їх розподіляє і має доходи в десятки і сотні разів вищі, ніж доходи більшості. Така суспільно-економічна формація називається феодалізмом. Тому й не дивно, що існуюча політика не може згуртувати людей, бо та знедолена більшість ніколи не підтримає своїх керманичів. Так було і раніше, тому понад 350 років ми не мали своєї держави.

ЛИСТИ

ПОМИЛКА ПАНА МАСЛЯКА
РАДІСТЬ

СПОРТ

ШЕВЧЕНКО НЕ ПРИЖИВЕТЬСЯ У ЛОНДОНІ?
НА ДВА КРОКИ ВПЕРЕД
ЦІКАВІ ПАРИ ВИЗНАЧИВ ЖЕРЕБ
ПОРАДИ

МОЗАЇКА

НИНІШНЯ ЗИМА У НАС БУДЕ НАЙТЕПЛІШОЮ ЗА ОСТАННІ 120 РОКІВ
ОГОЛЕНИЙ ПУП МОЖЕ ОДЕРЖАТИ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ УДАР
ЧУДОВА АЛЬТЕРНАТИВА КАРТОПЛІ

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ