№ 15 (63) / 20-26 квітня 2006

ЧОРНОБИЛЬ ПОТЯГНЕ 170 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ І 100 ТИСЯЧ СМЕРТЕЙ

Науковці з міжнародної екологічної організації Greenpeace б’ють тривогу з приводу наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.В Росії вони поширили спеціальну доповідь, присвячену 20-й річниці аварії, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Влада і Ми

РАБИНОВИЧ КОНКУРЕНТ ЛУЦЕНКА?
НАЙБІЛЬШОМУ БОЮ В ІСТОРІЇ УПА 62 РОКИ
СТУДЕНТІВ НА «ДУШЕВНУ РОЗМОВУ» ЗАПРОШУЄ УБЕЗ

НЕРВ

ДЕЩО ПРО «ЗАЧОВГАНУ» НАЦІОНАЛЬНУ ІДЕЮ

Відповідь сердитому читачеві

КОЛИ ЕЛЛОЧКА ВДАВИТЬСЯ ГАЛУШКОЮ

ПРАВО

У СІМ’Ї МІНІСТРА МВС – ЧУЖА МАШИНА?

Сьогодні Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України, звинувачується в корупції навіть минулими соратниками по Майдану...

КУЛЬТУРА

Ірина ЄФІМОВА: «ВІЙСЬКОВИЙ МУЗЕЙ НЕ НАДАЄ ПОЛІТИЧНОГО ОБАРВЛЕННЯ ІСТОРИЧНИМ ПОДІЯМ»
КИЇВСЬКА ВЕСНА НІКО ПІРОСМАНАШВІЛІ

До 14 травня в Національному художньому музеї України триватиме виставка робіт видатного грузинського художника-примітивіста Ніко Піросманашвілі (Піросмані).

«ГОЛОДНИЙ ГРІХ»: ВИННИХ НЕМАЄ

15 квітня у Державному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса відбулася прем’єра моновистави «Голодний гріх» за новелою Василя Стефаника «Новина» (1899).

Люди і Вчинки

ПРАВДА ПРО УПА ПРОЛУНАЛА В РОСІЇ

Після осінніх подій 2004 року в Україні в Росії зріс інтерес до повстанського руху 40-50-х років ХХ сторіччя. З екранів телевізорів російські громадяни переглядали художні фільми і документальні передачі, що знайомлять людей з «бандерівцями». Правда, основне завдання авторів цих проектів полягало в дискредитації національно-визвольного опору українського народу.

ЗДОРОВ'Я

НАРОДНИЙ ЛІКАР ВАСИЛЬ БАЗИЛЮК ПРО ЧЕРЕМШУ, КУЛЬБАБУ І СТАРУ КАРТОПЛЮ…
ЧОМУ «МОЛОДШАЄ» ІНСУЛЬТ?

На початку квітня «УГ+» опублікувала інтерв’ю з Олександром Філатовичем, спеціалістом в новій галузі нетрадиційної медицини — інформотерапії. Матеріал викликав жваву реакцію наших читачів. Особливо зацікавила багатьох методика лікування такої поширеної нині хвороби як інсульт. Отож продовжуємо бесіду з Олександром Філатовичем.

МОЗАЇКА

СЕРЕДНЯ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ УКРАЇНЦЯ — 67 РОКІВ