№ 32 (80) / 14-20 вересня 2006

ВЛАДА І МИ

Георгій ЩОКІН: «СТРАХ ВТРАТИТИ НАГРАБОВАНІ НАРОДНІ БАГАТСТВА ШТОВХАЄ ЄВРЕЙСЬКИХ РАСИСТІВ ДО ЗАХИСТУ СВОЄЇ ВЛАДИ НАВІТЬ ШЛЯХОМ ШИРОКОМАСШТАБНОГО ТЕРОРУ»

ПРО ПОЛІТИЧНУ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ Процеси, які ми спостерігаємо в сучасному світі, вказують на загострення боротьби за світове панування з боку керованих Ізраїлем США. Це підтверджує, зокрема, 80-сторінкова доповідь двох американських професорів, яка щойно оприлюднена в закордонних ЗМІ і яка аргументовано доводить захоплення США ізраїльською клікою.

ДОНЬКА УКРАЇНЦЯ – У КОСМОСІ

Багатостраждальний шатл «Атлантіс» нарешті злетів з космодрому на мисі Канаверел. Знову були якісь неполадки, але їх вчасно ліквідовували.

АНАСТАСІЯ, ЯКА ВЧИЛА ПАРИЖ МАЛЮВАТИ

Гетьмани, козаки, селяни, гаї, левади, ниви, річки, садиби, усіляке птаство, лагідні тваринки, квіти, дівчата і хлопці біля тих тинів-перелазів і криниченьок, про які співано-переспівано… А ще святки, Великдень, Різдво, народні традиції, звичаї — в цих малюнках на склі вся наша Україна, її історія, побут. Від картин струмує радість і енергія добра — а цього нині нам так часто бракує.

ВЛАДА І МИ

НЕ «ВІЙНА СИМВОЛІВ», А ВІДНОВЛЕННЯ ІСТОРИЧНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ
НА ФРАНКОВІЙ БАТЬКІВЩИНІ

У 150-річницю з дня народження Франка на його батьківщині у невеликому галицькому селі Нагуєвичах, за яким видніються Карпатські гори, відбулося народне свято. Сюди з самого ранку ішли нескінченним потоком люди.

НАСТУП НА УКРАЇНСЬКУ ПЕРІОДИКУ ТРИВАЄ

У травні 2004 року в Житомирі було скликано всеукраїнську нараду керівників державних та комунальних засобів масової інформації. До президентських виборів залишалося десь із півроку, і чинна тоді влада робила запобіжні заходи для самозбереження, а оскільки настрої електорату найпростіше «прошунтовуються» з допомогою газет, радіо й телебачення, то на «довірчу розмову» з журналістським корпусом прибув тодішній (і теперішній) прем’єр-міністр Віктор Янукович.

НА ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ — ПОЗОВ У СУД

Голова Ради підприємців при Кабінеті міністрів, народний депутат України Ксенія ЛЯПІНА заявляє про спроби позбавити її права робити депутатські запити. Про це вона заявила на прес-конференції в агентстві УНІАН.

РОЗСЛІДУВАННЯ

ПОДОРОЖ ДО АХМЕТ-САРАЯ

Pепортаж із замку короля Донбасу

СОЦІУМ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВАЛІДІВ АВТОМОБІЛЯМИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006р. №999 затверджено удосконалений механізм розподілу, обліку та видачі спецавтотранспорту інвалідам. Черги на отримання автомобілів (згідно з новим Порядком) буде впорядковано на основі медико-соціальної експертизи та зменшено.

СОЦІУМ

УКРАЇНКА МАЄ СВІЙ ІНТЕРНЕТ

Нелегкий час переживають нині малі міста України, особливо районного підпорядкування. Адже чимало з них перебували у прямій залежності від державних підприємств, які після розвалу СРСР, як правило, припиняли своє існування через відсутність замовлень або розкрадання новоявленими ділками. Сотні тисяч людей залишилися без роботи. А між тим, в малих містах проживає третина населення нашої країни.

МАНДРІВНИК

ТУРИСТИ КИЇВЩИНИ ПІДКОРЯТЬ АКОНКАГУА

Піклування держави й профспілок про туризм у Радянському Союзі було не випадковим. Адже участь у турпоходах гартувала молодь до військової служби та освоєння необжитих земель Сибіру і Далекого Сходу. До того ж походи місцями «ревбойтрудслави» мали виховне значення. Організації туризму сприяли й «дикі туристи». Вони вирушали мандрувати, куди їм заманеться і іноді опинялися в драматичних, а то й трагічних ситуаціях, змушуючи місцеві органи влади влаштовувати пошуково-рятувальні роботи.

«ЦЕ ПОЛІТИЧНА РОЗПРАВА ЗА МОЮ ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ!»

Шановні колеги, допоможіть! Звертається до Вас за допомогою молодий журналіст з Іванівського району Одеської області, який зазнав політичної розправи за свою громадянську позицію. Моя громадська і професійна діяльність як журналіста дуже не подобається деяким чиновникам району.

ГІТЛЕР ПІСЛЯ ТРАВНЯ 1945 РОКУ ПЕРЕХОВУВАВСЯ В АРГЕНТИНІ

Відомий аргентинський публіцист Абель Басті, що прославився сенсаційними дослідженнями з історії нацизму, в своїй останній книзі стверджує, що Адольф Гітлер і його дружина Єва Браун після травня 1945 року довгі роки переховувалися в Аргентині.

УКРАЇНА ПОТРІБНА РОСІЇ ЯК САТЕЛІТ, ЩО ВИКОНУВАВ БИ НЕПРЕСТИЖНІ РОЛІ
ХТО ВІДКРИЄ «ПІДВОДНУ ТРОЮ»?

У травні 2006 року на тлі антинатовських виступів у Феодосії абсолютно непоміченою залишилася непересічна для вітчизняної археології подія — перша українськоамериканська підводна археологічна експедиція «Чорне море — 2006».

З «РЕЗИНКОЮ» — НА ОЗБРОЄНОГО БАНДИТА

Кілька днів тому в Києві бандит, що розшукується за вбивство, холоднокровно розстріляв опера спецпідрозділу «Сова» 43-річного Анатолія Лавріненка. «Пораненому» вбивці вдалося втекти. Тож через кого чи через що загинув слідчий?

ІНТЕЛЕКТ БУША НА РІВНІ ВИПУСКНИКА КОЛЕДЖУ

Середній коефіцієнт інтелекту (IQ) Джорджа Буша, нижчий ніж у всіх президентів США від початку XX століття, окрім одного. Про це свідчать результати психологічного дослідження, стверджує The Times.

ЗАМІСТЬ АПТЕКИ — ФОНОТЕКА!

«Ми б не хворіли, якби знали, яку музику треба слухати», — стверджує музикотерапевт, професор мистецтвознавства Галина Побережна

ПЕТРУШЧИНІ ТАЄМНИЦІ

Всі знають, що ця рослина надзвичайно корисна. Але чим саме?

СПОРТ

РОЗГРОМ ДОНЕЦЬКИХ aбо ПРИГОДИ АХМЕТІВЦІВ В ІТАЛІЇ
ПЕРЕМОЖНИЙ ПОЧИН

Збірна України важко й натужно, але все ж таки записала до свого активу перші три очки після київської зустрічі з командою Грузії.

ЗНОВУ ДВОВЛАДДЯ

Шостий тур чемпіонату України з футболу урівняв лідерів. Тепер «Динамо» й «Шахтар» мають по 16 очок. Таке стало можливим через осічку динамівців у Донецьку, які до цього матчу не втратили жодного очка.

НАСТУПНИЙ СУПЕРНИК КЛИЧКА — КАЛЬВІН БРОК

11 листопада Володимир Кличко на всесвітньо відомій нью-йоркській арені «Madison Square Garden» (Медісон сквер гарден) не тільки збирається захистити свої титули чемпіона світу за версіями IBF і IBO у важкій вазі, але й відзначити відразу два ювілеї.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

МОЗАЇКА

У СТАРОДАВНІЙ УКРАЇНІ ЖИЛИ ДВОМЕТРОВІ ВЕЛЕТНІ

Двометрові велетні жили в наших краях ще в часи старовини.

НА ПРИКАРПАТТІ СТВОРЯТЬ «МАЄТОК СВЯТОГО МИКОЛАЯ»
Кинутий недопалок коштуватиме запоріжцям 500 гривень

Фахівці Запорізького міського управління комунального господарства розробили нові правила впорядкування, так звані «місцеві закони чистоти» для всіх жителів обласного центру

ОСІНЬ БУДЕ ХОЛОДНА. А ЗИМА ПРИЙДЕ РАНО
НАША МАРКА ЗДОБУЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ В ЄВРОПІ
СПІВРОБІТНИЦІ БАНКУ ЗАТРИМАЛИ ГРАБІЖНИКА

Співробітники Маріупольського відділення Приватбанку запобігли пограбуванню відділення і затримали злочинця, що перебував у розшуку.

В ПОРОЖНІЙ АУРІ ЧУЖИХ ІМЕН

Реклама — рушійна сила торгівлі. Цю істину сповна усвідомили вітчизняні діловари, обкладаючи нас силою-силенною рекламної продукції в найрізноманітнішій «упаковці».

ВБИВЦЯ МІЛІЦІОНЕРА ПОКІНЧИВ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ

Злочинець Сергій Макушко, який був оголошений в розшук за вбивство співробітника столичної міліції, покінчив життя самогубством під час затримання.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ