Георгій ЩОКІН: «СТРАХ ВТРАТИТИ НАГРАБОВАНІ НАРОДНІ БАГАТСТВА ШТОВХАЄ ЄВРЕЙСЬКИХ РАСИСТІВ ДО ЗАХИСТУ СВОЄЇ ВЛАДИ НАВІТЬ ШЛЯХОМ ШИРОКОМАСШТАБНОГО ТЕРОРУ»

ПРО ПОЛІТИЧНУ СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ Процеси, які ми спостерігаємо в сучасному світі, вказують на загострення боротьби за світове панування з боку керованих Ізраїлем США. Це підтверджує, зокрема, 80-сторінкова доповідь двох американських професорів, яка щойно оприлюднена в закордонних ЗМІ і яка аргументовано доводить захоплення США ізраїльською клікою.

Саме на ізраїльське лобі покладається в цій доповіді провина за війну США в Іраку, Афганістані, а також підготовку війни в Сирії та Ірані. Єврейські расисти, які захопили владу в сучасній наддержаві, намагаються у притаманному їм стилі досягати власних цілей чужими руками, а саме руками американського народу. Спротив ізраїльському засиллю з боку інтелектуального середовища США свідчить про продовження позитивних процесів у цій державі, які, безумовно, вгамовуватимуть єврейсько-расистські апетити. Але, на жаль, глибока інфільтрація американського істеблішменту ізраїльськими елементами, захоплення ними політичної, культурної та фінансової систем майже не залишає шансів для США. Досвід історії, зокрема давнього Ізраїлю, Юдеї, Хазарії, єврейсько-більшовицької Росії неспростовно свідчить про те, що держави, захоплені єврейсько-расистським засиллям, неминуче гинуть. Тому найближчу долю США та Ізраїлю неважко передбачити.
Розуміючи логіку суспільно-історичного розвитку, сучасні держави повинні відмежуватися від об’єктивно приречених на загибель, аби катастрофа, що наближується до США та Ізраїлю, не поглинула разом з ними їхніх найзатятіших сателітів. Рішучу позицію в цьому питанні займає сьогодні Іран — держава, яку започаткували індоєвропейські вихідці з наших теренів. Всі намагання США та Ізраїлю заблокувати Іран на міжнародній арені, ізолювати його від світового середовища не досягають мети. Бо правда на боці Ірану та всіх інших країн світу, що прагнуть власного національного розвитку без диктату з боку єврейсько-расистських збоченців.
ГРУЗІЯ ЯК НАОЧНИЙ ПРИКЛАД ВСТАНОВЛЕННЯ ЧУЖИНСЬКОЇ ВЛАДИ
Прикладом американо-ізраїльських методів підступного захоплення влади в суверенних країнах може слугувати сучасна Грузія. Загальна схема виглядає так: спочатку знаходиться зовнішньо привабливий претендент з величезним компроматом; потім його одружують з іноземною жінкою, пов’язаною із сіоністськими колами; навколо цієї штучно створеної пари починають гуртувати ізраїльське лобі, яке рекрутує у політику різноманітних аморальних збоченців; нарешті, за допомогою єврейських грошей і захоплених ними ЗМІ в країні створюється «революційна» ситуація, яка і приводить до влади відданих єврейським расистам людей. Схоже, саме за таким сценарієм відбувалося проведення на посаду грузинського президента Саакашвілі — тобто «Сина Ісаака», одруженого з громадянкою Нідерландів — найбільш розбещеної сіоністами європейської країни. Прем’єром при Саакашвілі став Жванія — грузинський єврей з гомосексуальними нахилами, який згодом загинув разом зі своїм коханцем. Родич цього Жванії, який змінив кілька громадянств, опинився в оточенні «українського Саакашвілі» — Ющенка. Утримував всю державну вертикаль Грузії відомий єврейський фінансовий аферист Сорос, який претендує на роль міжнародного політичного гравця (його фонд «Відродження» існує вже багато років і в Україні).
Чого прагне Сорос та його утриманці в Грузії починає ставати зрозумілим  нині, коли проводяться масові політичні репресії. Як повідомляють ЗМІ, 450 співробітників грузинських спецслужб провели понад 60 обшуків і заарештували 30 представників опозиційних організацій: руху «АнтиСорос», партії «Справедливість» та Консервативно-монархічної партії. Ці широкомасштабні репресії відбуваються напередодні парламентських виборів, що призначені на 5 жовтня і мають на меті знищити національно-патріотичні сили. Такі методи свідчать про бажання міжнародних єврейських кіл, що стоять за Соросом, встановити своє засилля і в Грузії у найбільш традиційній для цих сил формі — формі позазаконної диктатури.
УКРАЇНА: ЗМІНА СЦЕНАРІЮ
Наведена вище схема інфільтрації грузинської влади повністю співвідносна, навіть до дрібниць, з «феноменом Ющенка». Але в Україні ситуація склалася не зовсім так, як це планували у Вашингтоні та Тель-Авіві, що вказує на «всесильність» міжнародного сіонізму як на черговий єврейський міф. Сьогоднішня «Наша Україна» за своїм етнічним складом нагадує колишню СДПУ(о), яка вважалася «партією єврейської влади в Україні» і, найімовірніше, рейтинги обох цих політичних сил скоро зрівняються. Така перспектива викликає паніку в єврейсько-расистських колах, головним репрезентантом яких виступає сьогодні юдео-нацистський Хабад, пов’язаний в Україні з «бютівцем» Фельдманом та злочинцем Рабиновичем, у синагозі якого в помаранчевій капі постійно з’являється президент Ющенко.
Втрачаючи владу, єврейські расисти починають втрачати й обережність. Ці паскудники у своїй агонії повністю викривають свою звірячу сутність і справжні наміри. Наприклад, журналісти Антинаклепницької ліги України Валерій та Наталя Лапікури наводять у «Персоналі Плюс» одкровення рабиновичівського писаки Кабакова в його «Столичных новостях»:
«Тихе, без піару знищення тих, хто дає тероризму ідеологію…»
«Народні вожді… повинні непомітно зникнути з обігу, бажано без усяких ознак насильницької і організованої смерті»
«Висловлювання і керівництво відповідними діями має потягти за собою швидку і незворотну загибель того, хто висловлюється і керує, в автокатастрофі, ліфті, що обірвався, від гострої серцевої недостатності або отруєння…»
І після цього єврейські фашисти заперечують своє авторство «Сіонських протоколів» чи ритуальних вбивств? Заперечують притаманний їм протягом тисячоліть тероризм? Заперечують свою злочинну сутність, коли з оприлюднених даних відомо, що, становлячи менше 1% від населення земної кулі, євреї давали понад 80% участі в організованій злочинності? (див., напр.: «Персонал Плюс». 2006. № 36. С. 3). Наведені вище єврейсько-фашистські висловлювання вказують на них як на справжніх вбивць В.Чорновола, який загинув у штучній автокатастрофі, та багатьох інших національних діячів у різних країнах світу.
Саме шляхом злочинів, у тому числі і вбивств, нагромаджуються за рахунок пограбування народів статки єврейських багатіїв. Наприклад, згідно з щойно оприлюдненим списком найбагатших людей Центральної та Східної Європи, абсолютну більшість мільярдерів та мультимільйонерів становлять нувориші єврейського походження: Абрамович, Коломойський, Пінчук, Фірташ, Шифрін, Жеваго, Нусенкіс, Порошенко, Медведчук тощо. Острах втратити награбовані народні багатства й штовхає єврейських расистів до захисту своєї влади навіть шляхом широкомасштабного терору, програму якого оприлюднюють рабиновичівські «бойові листки».
* * *
З огляду на викладене слід очікувати найближчим часом можливих масових заворушень, спровокованих єврейсько-фашистськими колами, з підтримкою їхніх терористичних дій з-за кордону. Ізраїльське лобі, відчуваючи свій неминучий кінець, з агресією божевільних намагається втриматися у світі і в Україні. Але ми знаємо, що час їх минає і треба бути готовими до їхньої небезпечної для всіх агонії.