ЗНОВУ ДВОВЛАДДЯ

Шостий тур чемпіонату України з футболу урівняв лідерів. Тепер «Динамо» й «Шахтар» мають по 16 очок. Таке стало можливим через осічку динамівців у Донецьку, які до цього матчу не втратили жодного очка.

На полі донецького стадіону рахунок відкрили господарі поля. Подачу з кутового головою замкнув Дмитро Прийомов. Кияни поплатилися за неуважність в обороні. Виправляти помилку довелося довго й не просто. Чимало зусиль доклали підопічні Анатолія Дем’яненка, аби зрівняти рахунок. В одному з епізодів, коли голкіпер «Металурга» Юрій Вірт не встиг повернутися у ворота, Діого Рінкон вгатив м’яча у сітку. Наступні заключні півгодини зустрічі засвідчили бажання «Динамо» вирвати перемогу та задоволеність «Металурга» нічийним результатом. У підсумку свого вдалося досягнути господарям поля.
Тож вони допомогли своїм землякам-шахтарям наздогнати киян у турнірній таблиці. Гірники на той час вже завершили свій матч звітного туру мінімальною  перемогою 1:0 у Полтаві над «Ворсклою». На перебігу подій цього поєдинку позначився швидкий автогол полтавців вже на третій хвилині. Надалі донеччанам довелося докласти чимало зусиль, аби втримати цю перевагу. Особливо у другому таймі, який гірники провели у меншості через вилучення Хюбшмана. У кількох епізодах «Шахтаря» виручав голкіпер Богдан Шуст та неточність полтавців.