№ 19 (67) / 18-24 травня 2006

УКРАЇНЦІ ГОТОВІ ПРОЩАТИ, А ПОЛЯКИ — ЗБЕРІГАТИ НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ
НОВИНИ ДЛЯ ЗАРОБІТЧАН — УКРАЇНСЬКОЮ
НАША МОДА ПЕРЕВЕРШИЛА ТУРЕЦЬКУ
БУВ І УКРАЇНСЬКИЙ МОЦАРТ

Подібність Львова та Відня не обмежується лише історичними чи архітектурними паралелями. Це українське місто, як і австрійська столиця, також пишається тим, що в ньому свого часу жив і працював «свій» Моцарт. Ідеться про наймолодшого сина великого композитора, званого ще «львівським Моцартом». Нині, коли в цілому світі помпезно відзначають 250-ліття з дня народження геніального батька, львів’яни не дають відійти в забуття музичній спадщині сина.

ЛЕДІ МАКБЕТ ДЛЯ ЮЩЕНКА.ЧАСТИНА ПЕРША

Віру Іванівну Ульянченко називають то нянькою Президента, то «козир-бабою», підкреслюючи, що без неї глава держави не знайде ні олівців, ні своїх фінансових інтересів в численних пропозиціях лобістів. Насправді цей «дзвінкоголосий птах зрілості» досить небезпечний персонаж в оточенні Віктора Ющенка. Через нього таємні сепаратні переговори з лідером нації ведуть і колишній патрон чоловіка Віри Іванівни соціаліст Мороз, і навіть опальний «отруйник» Ігор Смєшко. Так хто ж вона така, всесильна Віра Іванівна?

ВІДКРИТО ПАМ’ЯТНИК НИКИФОРУ
В’ячеслав БЛІНОВ:«ЯКЩО НЕ ДБАТИ ПРО УКРАЇНСЬКЕ МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО, ТО НАРОД ПЕРЕСТАНЕ ВІДЧУВАТИ СЕБЕ НАЦІЄЮ»
Георгій ЩОКІН: «ПЕТЛЮРА — ЖЕРТВА ЄВРЕЙСЬКОГО ТЕРОРУ»

З виступу на відкритті наукової конференції в МАУП

МВС НИЩИТЬ БОРЦІВ З НАРКОБІЗНЕСОМ
ЯК ІВАН КОВАЛЕНКО ДАВ «ПО СОПЛЯХ» МАРШАЛУ ЖУКОВУ

Цю розповідь з ветераном Другої світової Юрієм Миколайовичем Коваленком записала на прохання газети В. Литвин. Нині він мешкає під Києвом у мальовничому селі Гребені. За його плечима нелегкі воєнні дороги. Спогади, спогади... Розповідь ветерана подається без змін.

ЧОМУ ОДНАКОВІ ПІЛЬГИ НАДАЛИ СИРОТАМ І ПЕСТУНЧИКАМ СЕКРЕТАРІВ РАЙКОМІВ, ГОЛІВ КОЛГОСПІВ, ДИРЕКТОРІВ ЗАВОДІВ
У ТІНІ СТРАХОВОГО РИНКУ

Страхування нині проникає майже в усі сфери нашого життя. Його добровільні й обов’язкові види охоплюють мільйони українських громадян. Кількість страхових компаній вже перевищила чотири сотні. Здається, це позитивний факт, який наближає Україну до розвинутих країн. Людина у наш складний час політичної та економічної нестабільності нібито отримує певний соціальний захист від прикрих несподіванок. Однак не все так райдужно, як виглядає зовні.

ТО ХТО Ж УКРАВ ЩАСТЯ?

Цьогоріч минуло 115 років від дня написання громадським діячем, вченим, літературознавцем, філософом, критиком і теоретиком літератури, новатором у прозі, видатним українським драматургом і одним із засновників народного театру в Україні Іваном Франком драми «Украдене щастя».

СКІЛЬКИ РАЗІВ НА РІК ПОТРІБНО РОБИТИ АНАЛІЗ КРОВІ
СИМОН ПЕТЛЮРА — ПРИКЛАД САМОПОЖЕРТВИ В ІМ’Я УКРАЇНИ
ПОПІЛ ПІСЛЯ САЛЮТУ

Відлуння одного дня

ПЕНСІЇ ВЧИТЕЛЯМ ВСТАНОВЛЕНІ НЕСПРАВЕДЛИВО
НАРОДНА МЕДИЦИНА ПРО ЛІКУВАННЯ ХВОРОБ КРОВІ
КОМІК, ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ ФАЛЬШИВИВ

У затишному скверику перед українським академічним театром імені Івана Франка сидить, відпочиваючи, тепер уже навічно, народний артист України Микола Яковченко. Коло нього собачка Фанфан, якого він надзвичайно любив. Цю паркову скульптуру створили Володимир і Олексій Чепелики. Коло неї зупиняються перехожі, фотографуються.

МОНОЛОГ ЛЮБОВІ

Театр на Оболоні «Театріон» представляє моновиставу «Маргарита» за романом Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» (1929-1940)

ЛИМОНИ ВІД УСІХ ХВОРОБ. ДОРОГІ ЛІКИ НЕ ПОТРІБНІ
«ШАХТАР» — ТРИКРАТНИЙ ЧЕМПІОН
КОНСУЛЬТАЦІЇ
АФОРИЗМИ ОЛЕСЯ ВОЛІ