№ 10 (58) / 16 - 22 березня 2006

Георгій ЩОКІН: «ВІДРОДИВШИ ДУХОВНІСТЬ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД БУДЕ НЕПЕРЕМОЖНИЙ…»

Відповіді голови Української Консервативної партії на запитання делегатів Форуму національно-патріотичних сил у Луганську та Сумах

Світ

ПОМЕР СЛОБОДАН МІЛОШЕВИЧ

Колишній президент Югославії Слободан Мілошевич помер. Його знайшли мертвим у суботу вранці у тюремній камері, де він перебував з 2002 року. _x000D_

Світогляд

ТУГА ЗА ЕРОЮ ХЛІБА І СЛОВА

Збірка поезій Миколи Славинського «Світова вдова» про наш час, сповнене болю і жалю сьогодення, де довкіл все перевернуто, потоптано, сплюндровано, де сірість позаймала місця на сценах, на тронах, п’єдесталах, святі почуття споганила, цноту — оголила. І все поставила на споживацький конвеєр.

Безпека

КРИМ — ГАРЯЧА ТОЧКА?

Проблему Криму нав’язав Україні Леонід Кравчук, довірена особа Григорія Суркіса на виборах мера Києва і зловіща фігура в новітній історії України._x000D_

Безпека

«КОМУ ВОЙНА, А КОМУ МАТЬ РОДНА» , або МАКАКА З ГРАНАТОЮ

Рівень здатності України забезпечити власну державну безпеку такий, що з 1992 року жодна з іноземних держав не захопила її або не розчленувала хіба що «випадково». Точніше, не було агресивного й сильного сусіда, котрий би мав відповідну політичну волю й міг дозволити собі знехтувати можливістю певного світового осуду чи міжнародних санкцій.

Листи

ЗАЯВА «НАШОЇ УКРАЇНИ» З ЧУЖОГО ГОЛОСУ

Виборчий блок «Наша Україна» оприлюднив заяву з приводу чергової «антисемітської» статті під назвою «Міністр з американської синагоги», яку було розміщено в «Українській газеті плюс», № 6 за 2006 рік.

Кого хочеш - вибирай!

БУР’ЯНІСТЬ ПЕРЕДПОСІВНОЇ НИВИ

Нинішня передвиборча кампанія надихнула нашого київського автора Гриця Гайового на написання агробайки, яку пропонуємо вашій увазі.

Культура

Валерій МАЛИНОВСЬКИЙ: «ТАКІ МІНІАТЮРИ В СВІТІ НІХТО НЕ РОБИТЬ»

Як можна звичайною голкою для бісеру вишивати ці мікроскопічні хрестики — загадка для нас, але не для цього чоловіка.

НЕРВ

ДО ШЕВЧЕНКА З КВІТАМИ, або ПРАВО МАТИ ПРАВО «ПІСЛЯ ДВАНАДЦЯТОЇ»…

Може, нічого особливого й не сталося. Така собі історійка на тлі потужного плину часу, в якому живемо й не перестаємо чудуватись-дивуватись із його реалій.

НЕРВ

НА ДНІ ПЛЯШКИ ІСТИНИ НЕМАЄ

31 жовтня 2005 року Верховна Рада законодавчо заборонила рекламу пива та алкогольних напоїв на нашому телебаченні. Добре діло зробила, хоча й надто пізно.

Соціум

НА БІРЖІ ПРАЦІ — БЕЗ ЗМІН

Сьогодні щодо проблеми безробіття існують полярні думки. Одні аналітики відзначають тенденцію загального збільшення кількості робочих місць, інші — стурбовані тим, що в окремих регіонах через брак роботи не тільки певні населені пункти, а й цілі райони віднесено до категорії депресивних._x000D_

Соціум

ПІСЛЯ ВИРОБНИЧОЇ ТРАВМИ

Після отримання виробничої травми адміністрація підприємства змусила мене написати заяву про перехід на іншу роботу з меншою платнею. Чи правильно це?
Олег ДЕРЕВ’ЯНКО
_x000D_ м. Городок Хмельницької області

Листи

«БИЙ СВОЇХ, ЩОБ ЧУЖІ БОЯЛИСЬ?»

Вельмишановний пане головний редакторе!
_x000D_ Прочитавши в газеті «Так» № 8 від 20-26 02.2006р. заяву блоку «Наша Україна» щодо проявів антисемітизму з боку МАУП я з великим здивуванням дізнався, що шанований мною блок, який зарекомендував себе в минулому виразником національних інтересів України, раптом схаменувся і почав іти в атаку саме проти національних сил держави.

Поради

ПОРАДИ

Здоров'я

Костянтин ГАЛАХІН: «Я ВИЯВИВ У КРОВІ РЕЧОВИНИ, ЩО Є ЧУЖОРІДНИМИ АНТИГЕНАМИ ЛЮДСЬКОГО ОРГАНІЗМУ»

Спорт

ЗАМІНА ПРЕЗИДЕНТА КЛУБУ ПОЛІПШУЄ ГРУ КОМАНДИ

Безперечно основним двобоєм 1/8 фіналу Ліги чемпіонів стало знакове протистояння «Барселона»—«Челсі». Каталонська «народна команда» проти «чукотсько-олігархічної».

Спорт

КАЛЕНДАР НАШІЙ ЗБІРНІЙ НА РУКУ

Шляхом жеребкування було складено календар відбіркової групи «В» (де виступатиме збірна України) до чемпіонату Європи 2008 року, що пройде на полях Австрії та Швейцарії. _x000D_

Спорт

МОКРА ПОГОДА — СУХІ РАХУНКИ

Минулий тур чемпіонату України з футболу виявився менш результативним за попередній. Основна причина — розмоклі поля стадіонів та далеко не футбольні погодні умови. За таких обставин дві зустрічі завершилися нульовими нічиїми.

ЦІХИ ТИЖНЯ

ЦІХИ ТИЖНЯ