«БИЙ СВОЇХ, ЩОБ ЧУЖІ БОЯЛИСЬ?»

Вельмишановний пане головний редакторе!
_x000D_ Прочитавши в газеті «Так» № 8 від 20-26 02.2006р. заяву блоку «Наша Україна» щодо проявів антисемітизму з боку МАУП я з великим здивуванням дізнався, що шанований мною блок, який зарекомендував себе в минулому виразником національних інтересів України, раптом схаменувся і почав іти в атаку саме проти національних сил держави.

           Став діяти за прикладом «Бий своїх, щоб чужі боялись!»
           Невже таким способом нашоукраїнці думають більше набрати передвиборчих очок і випередити Януковича, чи може, сподіваються таким чином розрахуватись за передпрезидентські передвиборчі борги? В усіх випадках підігрувати сіоністам українцю не личить. Ясна річ, ніхто у нас їх не притискає. Дійшло до того, що у стосунках з цими громадянами справи доходять до абсурду. Варто, скажімо, когось з них обізвати на побутовому рівні, чи побити, чи влипне хто-небудь з них в якусь халепу, як одразу розкручується справжня трагедія, всі кричать ґвалт. Коли ж це саме станеться з представником іншої нацменшини, то виглядає ніби нічого особливого не відбулося. А українців взагалі може мільйон щезнути — ніхто і співчуття не висловить — тим більше не дочекається цього від євреїв.
           Отже, насамперед треба навчитись поважати себе, а потім думати про повагу до інших. Ніхто ніяких тепличних умов для цієї нацменшини створювати надалі не буде. Хай звикають до того людського укладу життя, що є, сформувався до них. А коли вже видасться їм, що життя зовсім нестерпне, то що ж, панове, вас тут ніхто не прив’язав і навіть хвилини не тримає — в будь-який час безперешкодно можете залишити Україну, розрахувавшись з боргами, податись в пошуках щастя в інші держави, як це робив у свій час пан Рабинович. 

Олексій ЧЕЛІЙ
Луцьк