КРИМ — ГАРЯЧА ТОЧКА?

Проблему Криму нав’язав Україні Леонід Кравчук, довірена особа Григорія Суркіса на виборах мера Києва і зловіща фігура в новітній історії України._x000D_

          Сьогодні ці проблеми з екстремістським і терористичним завзяттям розкручують за гроші московсько-сіоністичних кіл кримський Дейч, конотопська Вітренко, донецький Янукович і київський тандем Кравчук-Медведчук. Відомі і кукловоди, і кардибалетна дрібнота. Під виглядом мовної проблеми  і проблеми тимчасового перебування чорноморського флоту РФ на українській території готується відрив Криму від України.
          Стурбованість ситуацією в Криму і діяльністю там відвертих  україножерів і ворогів української державності  я як голова Федерації патріотичних видань України звернувся до одного з колишніх своїх студентів-журналістів, який працює в Криму, висвітлити ситуацію, як кажуть, перебуваючи в гущі подій.
          Змальована журналістом-патріотом картина сучасного і, ймовірно, майбутнього Криму, на нашу думку, має бути обговорена в Уряді і Верховній Раді. Принаймні, Федерація патріотичних видань і Київська міська організація Української консервативної партії, яку я очолюю, звертають найсерйознішу увагу тих, кого це стосується. Як казав один літературних герой, думати треба перед війною, а на війні тільки убивають. Убивають бездумно, тупо, жорстоко.
          З відомих причин, справжнє ім’я автора приховано мною за псевдо Юрій Клин. Але головне суть, а не ім’я.

Василь ЯРЕМЕНКО,
професор, голова Федерації патріотичних видань України,
голова Київської міської організації УКП