ПЕНСІЇ ВЧИТЕЛЯМ ВСТАНОВЛЕНІ НЕСПРАВЕДЛИВО

Шановні працівники редакції «Української газети плюс»!

Прошу Вас надрукувати мого листа, адресованого Президенту, прем’єр-міністру та голові і депутатам Верховної Ради. Я надіслав їм подібні листи, але боюсь, що вони до них не дійдуть! Можливо, ваша газета потрапить їм до рук і вони прочитають моє звернення до них. Я впевнений, що мене підтримають усі вчителі-пенсіонери, бо йдеться про їхнє матеріальне забезпечення. На сьогодні життя цих людей жалюгідне: грошей ледь вистачає на ліки, а про харчування доводиться взагалі забути.
Коли вчителям нараховували пенсії, їхня зарплата була меншою, ніж у працівників інших професій, тому вчителі мають нижчі пенсії.
Отож звертаємось до Президента, прем’єр-міністра, голови та депутатів Верховної Ради, з проханнями переглянути закон про нарахування пенсії так, аби ліквідувати ту несправедливість, і щоб кожен вчитель-пенсіонер зміг хоч трохи поліпшити своє матеріальне становище.
Шановні, ми щиро надіємося на Ваше розуміння та на справедливе вирішення пенсійної проблеми, адже так хочеться хоч на старість пожити не гірше за інших.

М. ПАНЧИНЯК
м. Львів