НАСТУПНИЙ СУПЕРНИК КЛИЧКА — КАЛЬВІН БРОК

11 листопада Володимир Кличко на всесвітньо відомій нью-йоркській арені «Madison Square Garden» (Медісон сквер гарден) не тільки збирається захистити свої титули чемпіона світу за версіями IBF і IBO у важкій вазі, але й відзначити відразу два ювілеї.

По-перше, він проведе п’ятдесятий двобій на професіональному рингу, а по-друге, відзначить десятиліття своєї професійної кар’єри.
Аби свято вдалося, йому треба буде перемогти претендента на свої пояси чемпіона світу 31-річного Кальвіна Брока («The Boxing Banker»), що з часу свого професійного дебюту в лютому 2001 року провів двадцять дев’ять безпрограшних двобоїв, перемігши своїх суперників у двадцяти двох поєдинках нокаутом.
Говорячи про свого суперника, Володимир заявив: «Кальвін Брок - сильний боксер. Результати його двобоїв, як на аматорському, так і на професійному рингах, говорять самі за себе. Я усвідомлюю те, наскільки Брок небезпечний і в жодному разі не хочу його недооцінювати».
Натомість сам Кальвін вже бачить себе чемпіоном: «Коли я тільки почав займатися боксом, то сказав, що обов’язково стану чемпіоном світу у важкій вазі. Нарешті, 11 листопада моя мрія стане реальністю. Я збираюся перемагати Володимира впевнено й видовищно. Моя перемога не викликатиме сумнівів!».
19 вересня в Нью-Йорку відбудеться перша прес-конференція бійців, головного двобою вечора боксу 11 листопада, де Володимир та Кальвін вперше будуть офіційно представлені один одному та усім як суперники. Володимир зараз перебуває в Лос-Анджелесі, де проводить завершальний етап переговорів про свій двобій проти Кальвіна.

За матеріалами офіційного сайту братів Кличків