СПІВРОБІТНИЦІ БАНКУ ЗАТРИМАЛИ ГРАБІЖНИКА

Співробітники Маріупольського відділення Приватбанку запобігли пограбуванню відділення і затримали злочинця, що перебував у розшуку.

Шостого вересня о 8.15 дві співробітниці банку з числа керівництва відкривали в Маріуполі відділення №6 перед початком робочого дня. О 8.17 вони були в коридорі біля вхідних дверей, коли до відділення увійшов чоловік, який тримав у руках поліетиленовий пакет. Невідомий відразу ж запропонував віддати йому готівку, що була в банку. Зрозумівши, що це пограбування, одна із співробітниць відповіла, що грошей у відділенні немає. Тоді грабіжник наказав жінкам зняти з себе золоті прикраси.
У цей час чоловік співробітниці, котрий підвозив дружину до місця роботи і ще не встиг від’їхати, побачивши, що на вході у відділення щось відбувається, кинувся на допомогу. Скориставшись його боротьбою із злочинцем, співробітниця банку повідомила про напад у чергову частину Маріупольського ГУ УМВС.
До приїзду працівників міліції, нападника утримували в приміщенні банку. Грабіжником виявився двічі судимий 27-річний житель Волноваського району Донецької області, який перебував у розшуку за скоєння інших злочинів.