ГІТЛЕР ПІСЛЯ ТРАВНЯ 1945 РОКУ ПЕРЕХОВУВАВСЯ В АРГЕНТИНІ

Відомий аргентинський публіцист Абель Басті, що прославився сенсаційними дослідженнями з історії нацизму, в своїй останній книзі стверджує, що Адольф Гітлер і його дружина Єва Браун після травня 1945 року довгі роки переховувалися в Аргентині.

У книзі «Гітлер в Аргентині», що недавно побачила світ, Басті наводить свідчення очевидців, які нібито зустрічалися з фюрером в різних точках країни, і цитує секретний документ ФБР, що підтверджує цю версію.
За даними автора, Гітлер і супроводжуючі його особи — загалом не більше семи чоловіків — висадилися з німецького підводного човна в маленькій бухті Калета-де-Лос-Лорос, розташованій в південній провінції Ріо-Негро, між липнем і серпнем 1945 року. Човен, який перевозив керівника Третього рейху, Єву Браун та інших осіб, ескортували ще дві субмарини. Після висадки на берег, всі три підводні кораблі було затоплено.
— За допомогою спеціальних приладів ми зафіксували, що в цьому районі узбережжя Патагонії на глибині 30 метрів, покояться вкриті шаром піску три німецькі підводні човни, про потоплення яких не згадується в жодному з архівів штабу ВМС і міністерства оборони. Під час останньої світової війни Аргентина і не намагалася вступати в боротьбу з німецьким флотом. Навпаки, ця знахідка ще раз свідчить про те, що німецькі субмарини не тільки заходили в аргентинські територіальні води, але й не раз причалювали до берегів Патагонії, — пише Басті.
Далі, на думку дослідника, Гітлер і Єва Браун здійснили подорож за раніше прокладеним маршрутом ватажками нацистів Мартіном Борманом, Йозефом Менгелем і Адольфом Ейхманом по провінціях Кордоба, Буенос-Айрес, Мендоса і Ла Ріоха. Зокрема, вони надовго затрималися в маєтку «Ла Ангостура», що належав підприємцеві Хорхе Антоніо, одній з довірених осіб аргентинського диктатора Хуана Перона.
На сторінках своєї нової книги Абель Басті наводить численні свідчення, які мають переконати читача в тому, що Гітлера і Єву Браун вели саме таким маршрутом і переховували саме в тих місцях, які згадуються в книзі.
- У маленькому селищі провінції Кордоба, що носить назву Ла Фальда, з давніх часів проживали Вальтер і Іда Ейкхорни, відомі як головні фінансові агенти фашистської Німеччини в Південній Америці. У будинку Ейкхорнів довгі роки працювала служницею Каталіна Гамеро, яка жива до цих пір і перебуває при повному розумі та добрій пам’яті. Вона розповіла мені, як в 1949 році прислужувала Гітлеру в маленькому готелі, який належав Ейкхорнам. Вони називали фюрера «Кузеном». Гітлер прожив в готелі декілька днів, а потім перебрався в новий будинок, побудований подружжям на горбі Пан-де-Асукар. Крім того, збереглося листування тих років між подружжям Ейкхорнів і «Кузеном» та їхні спільні фотографії, — пише Басті.
У книзі також подається донесення садівника Ейкхорнів, який працював за сумісництвом агентом ФБР, про те, що після травня 1945 року подружжя почало інтенсивну підготовку до прийому Гітлера.
За словами Абеля Басті, існують і неспростовні докази зустрічі Гітлера із хорватським диктатором-втікачем Анте Павелічем в місті Мар-дель-Плата, розташованому недалеко від Буенос-Айреса.
Служниця Каталіна Гамеро стверджує, що «Кузен» передзвонювався з подружжям Ейкхорнів до 1964 року, коли померла Іда. За заведеним у багатих будинках звичаєм, господарі самі вкрай рідко підходили до телефона — трубку брала Каталіна і незмінно упізнавала характерний голос «Кузена».
За версією Басті, в середині 60-х років минулого століття Гітлер перебрався до сусіднього Парагваю під крило диктатора Альфредо Стресснера, відомого своєю прихильністю до керівника Третього рейху і нацистського «нового порядку».

За матеріалами інтернет-видань