ЧОМУ «МОЛОДШАЄ» ІНСУЛЬТ?

На початку квітня «УГ+» опублікувала інтерв’ю з Олександром Філатовичем, спеціалістом в новій галузі нетрадиційної медицини — інформотерапії. Матеріал викликав жваву реакцію наших читачів. Особливо зацікавила багатьох методика лікування такої поширеної нині хвороби як інсульт. Отож продовжуємо бесіду з Олександром Філатовичем.

— На вулицях наших міст і сіл з кожним роком все більшає людей з палицями. Це одна з ознак післяінсультного стану. А скільки ще вдома лежить безпорадних людей… Скажіть, будь- ласка, чому це захворювання обрало наш регіон?
— Інсульти характерні не лише для України, а й для всієї планети. Люди, яким за п’ятдесят, мають загрозу порушення мозкового кровообігу. Проте останнім часом до мене звертається багато пацієнтів, які перенесли інсульт у 25-ти, 20-ти і навіть 17-річному віці. Як бачимо, вік не є визначальним чинником.
— Чому ж хворіють такі молоді люди?
— Нині стала зрозуміла справжня причина виникнення інсульту. Це — руйнація зв’язку з Творцем. Отож якщо людина переймається матеріальними проблемами, забувши про те, що вона створена Богом, аби продовжувати на Землі його поступ, у неї руйнуються шостий і сьомий енергетичні центри, які безпосередньо забезпечують кровопостачання клітин головного мозку. На тілесному рівні на стінках судин відкладаються атеросклеротичні бляшки, відбувається їхнє звуження. Все це в подальшому призводить до припинення кровопостачання в тих чи тих ділянках головного мозку, або до крововиливу.
— Коли інсульт став масовим?
— Тоді, коли більшість людей почали спрямовувати своє життя здебільшого на матеріальне забезпечення. Це відбулося на початку ХХ століття. Тоді людина опинилася перед спокусою отримати велику кількість матеріальних благ. Саме тоді чи не на останньому місці опинилася духовність. Прикро, що сучасна людина не володіє космічним законом: вище керує нижчим, духовне — матеріальним. Люди навіть не здогадуються, що на основі духовності рівень матеріального добробуту можна підняти до небачених висот.
— Виходить, сучасна людина — духовно сліпа?
— Так людство навчається… Нам із Всесвіту постійно надходить нове знання у вигляді певних сигналів. Ось візьмімо для прикладу пташиний грип. До речі, за прогнозами вчених, восени має відбутися пандемія цього інфекційного захворювання. Нині багато хто, боячись захворіти, уже відмовився вживати м’ясо птиці. Цілком ймовірно, що в майбутньому люди відмовляться від свинини і яловичини. Все це йде до того, що людина цілком може обходитися без білкової їжі тваринного походження. Адже стільки замінників їй існує: і яйця, і сир, і риба… Вчені недавно довели, що таке захворювання, як губчаста енцефалопатія, яке призводить до повної деградації, вражаючи мозок, виникає внаслідок вживання саме білків тваринного походження. Тому очевидно, що все нові й нові хвороби виникатимуть, поки людина не налаштується на гармонійний зв’язок з Творцем. 

P.S. Методика профілактики та зцілення після хвороби подається в книзі О. Філатовича «Живе слово творить життя».
Довідки за телефоном: 410-77-50. 

Тетяна ОЛІЙНИК