ПРИДНІСТРОВ’Я ВИСЛОВИЛОСЬ ЗА ПРИЄДНАННЯ ДО РОСІЇ

За незалежність Придністров’я і подальше приєднання його до Росії висловилися на референдумі 97 відсотків жителів самопроголошеної республіки.

Як повідомили в ЦВК невизнаної республіки, за попередніми даними, за такий курс проголосували 97,1% виборців. Проти — 2,3%.
З другого питання про можливу відмову від незалежності Придністров`я з подальшим входженням до складу Молдови «проти» висловилися 94,6%, «за» — 3,4%. У голосуванні взяли участь 78,6% виборців від загального числа внесених у списки для голосування.
Міжнародні спостерігачі, які брали участь у моніторингу проведеного в Придністров`ї референдуму, підписали напередодні спільний висновок. У документі сказано, що «в ході референдуму порушень принципів загального, рівного, прямого виборчого права при таємному голосуванні не виявлено».
«Принцип проведення виборів виборчими органами повною мірою реалізовано, фактів впливу на їх діяльність з боку органів державної влади ПМР (Придністровської Молдовської Республіки) та органів місцевого самоврядування не зафіксовано», — наголошується в заяві.
У моніторингу голосування брали участь понад 130 міжнародних спостерігачів з країн СНД і Західної Європи.