ПОВЕРНІТЬ УКРАДЕНЕ!

Президентові України Ющенку В.А. Голові Верховної Ради Морозу О.О. Прем’єр-міністру Януковичу В.Ф.

Панове керівники держави!
Ми, фронтовики, перебуваємо на лікуванні в Бердичівському шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни, просимо роз’яснити, коли ж, нарешті, будуть повернуті заощадження, зароблені власною працею? З кожним роком вони знецінюються через інфляцію і, мабуть, настане час, коли гривня стане рівною копійці. І тоді держава спробує розрахуватися з народом.
Пане президенте. Минув рік вашого владарювання. Однак ваших рішень з цього питання не видно, як і ухвал Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Чули ми тільки одну відповідь: «Немає коштів».
Дозвольте запитати вас усіх: а звідки взялися гроші на утримання величезної армії чиновників, депутатів та інших державних мужів, яким пані Юля Тимошенко за згодою Кабінету Міністрів та Верховної Ради підвищила посадові оклади? Вони що, бідні, голодують? Навіть президент у своїй декларації про доходи вказав матеріальну допомогу, що надала йому держава. Яка все-таки скрута допекла «гаранта Конституції»? Де ж ваша совість, пани можновладці?
Дайте нам, старшому поколінню, розпорядитися за життя власними коштами. До речі, за працю наших примусово вивезених під час війни до Німеччини співвітчизників навіть німці розрахувалися.
Підказати вам, де взяти гроші? Візьміть у Кравчука, що розпродав Чорноморський флот, відберіть у нього й «хатинку» за кордоном. У Кучми візьміть, у нього, зі слів колишнього народного депутата України Юрія Кармазіна, на рахунках за кордоном більше десяти мільярдів доларів. У Лазаренка візьміть, котрий рветься в Україну, яку обікрав. У «бізнесменів» Кучми та Волкова, Пінчука, Кравчука, Суркіса, Коломойського, Медведчука, у трьохсот народних депутатів-мільйонерів. Поверніть народу вкрадені підприємства, заберіть кошти у тих, хто нищив народне господарство. Ви їх усіх знаєте. Чому бандити до цього часу не сидять у тюрмах?
Дайте нам та мільйонам громадян України відверту відповідь.

Йосип Каменчук, Петро Ковальчук,
Петро Сидорчук, Олександр Пружинський,
Степан Каленський, Антон Бєдяєв,
Дмитро Гаврилюк, Марія Богун,
Юстина Кислицька, Анастасія Ткачук