ПЕРШІ ПІРАМІДИ ПОБУДУВАЛИ СТАРОДАВНІ УКРАЇНЦІ?

Як з’ясували дослідники, в Україні піраміди побудували раніше, ніж в Єгипті. І нашпигована наша держава гостроверхими спорудами, як квітка соняшника насіннячком.

 Піраміди знаходять, починаючи від кордону з Росією і закінчуючи чорноморським узбережжям. Цього разу піраміди виявили школярі на городі під Луганськом.
Перші сім пірамід знайшли в Криму, під Севастополем, два роки тому. Подвиг слідопита зробив місцевий пенсіонер Ігор Гох. Передбачалося, що в пірамідах збереглися стародавні прикраси. На розкопки з’явилися фахівці — місцеві геологи. Верхівки стародавніх споруд виявилися просто великими каменями, але золото справді знайшли. Два грами. Це була каблучка, яку загубила туристка.
Луганські археологи кажуть: вони розкопали дві піраміди і святилище язичницького бога Сонця. Він не має нічого спільного з єгипетським Ра. Українські піраміди — храми прихильників Рунвіри.
Жителі Луганська стверджують, що їхнім пірамідам — п’ять тисяч років. Вони старші від єгипетських, але ніколи не були усипальнями. Господарська українська душа не може перенести нерентабельного використання великих незграбних будов. У них, як стверджує доктор історичних наук Віктор Клочко, молилися і лікувалися. «Це свідчить про високорозвинуту і стародавню українську цивілізацію».
Луганська влада підрахувала фінансову вигоду, яку обіцяють піраміди. Голова відділу туризму і охорони культурної спадщини Луганської обласної адміністрації Володимир Виборний заявив, що піраміди будуть «музифіковані». Туристи зможуть не тільки на них дивитися, але й слухати їхні пісні. Це, на думку обласного начальника, приверне в регіон, віддалений від туристичних маршрутів і славний тільки степами і териконами, іноземців з довгим євро.
Нині доісторична знахідка виглядає так: два величезні камені, навколо них — канава. Місцева влада сподівається, що, якщо канаву зробити глибшою, то можна докопатися до підніжжя пірамід. Але з розкопками в Луганську не поспішають — пам’ятають севастопольський досвід.
Після виявлення під Луганськом пірамід в Україні з’явився новий підвид учених — пірамідологи. Вони об’єдналися навколо Міжнародної академії безпечного розвитку людства. Її представник Бердишев стверджує: всього в Україні 200 пірамід, скоро їх виявлять під Дніпропетровськом і Чернівцями, їм 12-15 тисяч років.
Крім того, в українських селах почали будувати нові піраміди — для модного лікування. Схема оздоровлення в них така: якщо п’яного комбайнера на 10 хвилин помістити в піраміду, він не тільки протверезіє, але й спам’ятається, стане повноцінним українським громадянином. Кажуть, цей метод використовували ще запорозькі козаки. Бердишев це формулює науковими словами: «Можна стверджувати, що енергія піраміди гармонізує навколишній простір і є енергомодулятором, що поновлює рівновагу тонкої енергетичної матерії людини».