ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ВИБИРАЄ НАСТУПНИХ СУПЕРНИКІВ

Після здобуття чемпіонських титулів за версіями IBF і IBO у важкій вазі Володимир Кличко відвідав Київ. Поспілкувавшись з пресою, український чемпіон розповів у інтерв’ю на своєму офіційному сайті про свої плани та майбутніх суперників.
— Можу сказати, що не братиму довгих пауз і збираюся свій наступний бій провести вже в жовтні в Америці. Сподіваюся, що це відбудеться в Нью-Йорку на всесвітньовідомій арені «Madison Square Garden» («Медісон Сквер Гарден»). Хто ж стане моїм суперником, я поки сказати не можу. Але, без сумніву, це будуть боксери, які входять до п’ятірки найкращих бійців світу.
— Цей двобій буде для вас добровільним захистом титулу чемпіона світу?
— Так, я маю право провести добровільний захист своїх поясів чемпіона світу і збираюся ним скористатися.
— Володимире, наскільки реально до обов’язкового захисту своїх чемпіонських титулів провести двобій, у якому переможець зміг би об’єднати у своїх руках кілька поясів чемпіона світу?
— Я дуже хотів би провести такий бій, але, якщо реально дивитися на ситуацію в суперважкому дивізіоні, організація подібного двобою займе дуже багато часу. А я, як вже говорив, не хочу брати довгих пауз між своїми двобоями.
Мені була зроблена пропозиція провести двобій проти Калвіна Брока, але, щоб говорити про це впевненіше, варто дочекатися 24 червня, коли Брок проведе свій двобій проти Тимура Ібрагімова. Якщо Калвін виграє, то ми продовжимо переговори про організацію двобою проти нього.
— Деякі засоби масової інформації процитували ваші слова про те, що ви зробили фінансово вигідну пропозицію Леймону Брюстеру про проведення повторного двобою з вами.
— Я готовий зустрітися з Леймоном. Але, наскільки мені відомо, після двобою із Сергієм Ляховичем зі здоров’ям Брюстера не все гаразд. Проте, якщо він буде готовий до того, щоб вийти в ринг і провести двобій проти мене, я відразу дам свою згоду.
— Володимире, з ким ви хотіли б провести наступні двобої?
— Хасим Рахман, Сергій Ляхович, Микола Валуєв, Джеймс Тоні, Леймон Брюстер…
— Ваш прогноз на двобої Микола Валуєв — Оуен Бек та Хасим Рахман — Олег Маскаєв?
— Сподіваюся, що Микола Валуєв і Олег Маскаєв виграють.
Ще раз хочу подякувати всім, хто підтримував і підтримує мене. І незабаром ми всі довідаємося про те, коли та де саме я проведу свій наступний бій і хто ж стане моїм суперником. Сподіваюся, що ця інформація не змусить вас довго чекати.