РИТУАЛЬНЕ ВБИВСТВО

16 квітня 2005 року в місті Красноярську (Росія) зникли п’ятеро хлопчиків віком 10-12 років: Олександр Лавренов, Максим Тауманов, Дмитро Макаров, Сафар Алієв, Абдул Гасан Мамедгасанов. Діти зникли за тиждень до єврейського свята Пейсах (23 квітня).

8 травня 2005 року обвуглені тіла хлопчиків знайшов у підземному колекторі бомж Валерій, який 10 травня розповів красноярському телебаченню, що спалені тіла дітей зі слідами задушення він бачив напередодні на звалищі неподалік від колектора. Згодом Валерій безслідно зник.

В православних колах почали обговорювати версію ритуального єврейського вбивства тому, що в Красноярську діє велика єврейська громада. Висвітлення в ЗМІ і ставлення місцевої влади до цієї події набуло підозрілих ознак.

В перші дні телеканали дуже активно піднімали цю тему, та за декілька днів до єврейської Пасхи раптом всі разом замовкли. Чи самі здогадались, чи згори хтось наказав?

Красноярська міліція, за свідченнями журналістів, отримала «згори» заборону на видачу будь-яких даних і журналістам, і родичам.

Начальник Красноярського МУВС А. Горовой ще 26 квітня заявив, що «з хлопчаками могло статися нещастя, мовляв, подібний випадок стався в Хакасії — група дітей залізла в люк тепломережі й задихнулась» («Новые известия» 26.04.2005 р.)

Логічним є запитання: чи можливе в умовах, коли губернатор А. Хлопонін на всіх відповідальних ділянках краю поставив своїх людей, чесне розслідування злочину? Виходячи, мабуть, тільки з цього, красноярська міліція заздалегідь оголошує про відсутність злочину.

ДОВІДКА: за двадцять днів до вбивства губернатор Хлопонін відвідав у Кнасноярську хасидську синагогу. Він, як усі, звичайно ж, був у ярмулці. Губернатор пообіцяв допомогу у вирішенні актуальних питань…

Красноярська влада та Генпрокуратура не дійшли згоди в причинах смерті дітей і тому наприкінці липня Генпрокуратура вирішила відправили останки на експертизу до Москви. Втім, причини смерті п’ятьох дітей справді можуть бути різними. Адже для проведення ритуалу і отримання крові достатньо було б і одного хлопчика. Інших могли вбити, як свідків, чи для того, щоб замаскувати злочин. Потім всі дуже здивувалися, коли дізнались, що тіла вирішено було відправити в Англію на експертизу, яка коштує двісті тисяч доларів.

Останки тіл забирають з Москви, де проводилась додаткова експертиза, і відправляють в повністю підконтрольну єврейству Англію. Мабуть, там менша загроза розкриття злочину. З того часу ніякої офіційної інформації про цю справу не друкували. Багато хто навіть сумнівався, що останки взагалі відправлялися до Англії і що Красноярська прокуратура витратила такі гроші.

Сьогодні вдалось отримати сенсаційну інформацію: для чого євреям потрібна така авторитетна лондонська експертиза і які вже отримані, але замовчувані експертні дані, вона має собою замінити.

Батьки загиблих давно протестують проти секретності: незрозуміло чому затягнутого слідства, проти того, що досі не висунуто жодної версії. Слідством керує слідчий з особливо важливих справ при заступникові Генерального прокурора РФ по Сибірському федеральному округу А. Чернусь.

Інтереси усіх п’ятьох батьків убитих дітей представляє шістдесятитрирічний адвокат з міста Краснообська Новосибірської області В. Соломатов. Він взявся за цю справу за власним бажанням як православна людина і оприлюднив сенсаційні факти:

  1. В колекторі були знайдені рештки не п’ятьох, а чотирьох дітей. Відсутні рештки тіла Сафара Алієва. Це спростовує версію про нещасний випадок, яку підтримують красноярські представники влади: чому тоді п’яте тіло не виявили в колекторі?
  2. Версію про нещасний випадок спростовує різний стан знайдених решток чотирьох дітей. В постанові комплексної біологічної судової експертизи від 14 травня 2005 року встановлено присутність плісняви на одному з трупів (Діми Макарова). Пліснява виявлена тільки в нього. Ні на тканинах інших убитих дітей, ні на конструкціях колодязя плісняви не було. Це свідчить про те, що труп Діми Макарова перебував окремо від інших. Там були специфічні грибки-сапрофіти, які живуть там, де багато крові, наприклад, в скотобійні. За часом розвитку плісняви встановлено, що інфікування трупа Діми Макарова відбулося 17-19 квітня 2005 року (за даними матеріалів справи). А це означає, що Діма був вбитий до єврейського свята Пейсах (23 квітня 2005 р.) і до 8 травня перебував в приміщенні, де було багато крові, приміром, в скотобійні, де й був інфікований спорами грибків, що утворили плісняву. На інших тілах не було знайдено плісняви, отже, вони з якихось причин перебували в іншому місці і тільки пізніше були закинуті в колектор разом з трупом Діми Макарова. Це сталося напередодні 8 травня, коли їх знайшли. Тому вони не встигли інфікуватись грибком, який розповсюджується дуже швидко. Якби пліснява була занесена на 2-3 дні раніше, рештки інших дітей були б також у плісняві.
  3. Експерти встановили, що тіла трьох дітей, не вражених пліснявою, були повністю обезкровлені: у них не знайшли ні карбоксигемоглобіну, ні гемоглобіну (результати судово-хімічного дослідження). У Діми Макарова карбоксигемоглобін і гемоглобін був виявлений тільки в крові, але не в м’язових тканинах, а отже, він був теж частково обезкровлений.
    Далі адвокат Соломатов звертає увагу Генерального прокурора на те, що найважливіші дані експертиз зумисне приховуються слідчим Чернусем і саме тому досі нема в розслідування жодної слідчої версії. Адвокат вимагає усунути слідчого Чернуся і створити слідчу групу з осіб, які не зацікавлені в покриванні злочинців.

За інформацією руху «Жить без страха иудейска», випуск № 7

P.S. Днями в Києві у парку «Дубки» знайдено також обгоріле тіло 17-річного школяра Іллі Конічева. Прикметно, що про це першими повідомили сайт Mignews відомого єврейського діяча Вадима Рабиновича та газета «Факти». Чи не аналог це красноярської історії?