ПОРАДИ

ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ТРАВ ВИЛІКУВАТИ ГЕРПЕ, ЯК «ВІДДАЛИТИ» МЕНОПАУЗУ, ЯК ПОПЕРЕДИТИ ВАРИКОЗНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕН, ЯК ВИЛІКУВАТИ ЕПІЛЕПСІЮ,

ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ ТРАВ ВИЛІКУВАТИ ГЕРПЕС
Останнім часом стверджують, що це вірусне захворювання передається переважно статевим шляхом. Трапляється, що мама (носій інфекції) поцілує дитину — і передасть їй захворювання, якщо слина потрапить у відкриту ранку.
В давні часи герпес добре лікувався травами. Найкраще допомагало при цьому захворюванні парило звичайне. До речі, цією травою випарювали глечики — молоко ставало смачнішим.
Від герпесу парилом звичайним доведеться лікуватися досить довго — один місяць. Заварюють столову ложку на склянку окропу, п’ють впродовж місяця, далі роблять тижневу чи десятиденну перерву. Потім знову п’ють впродовж місяця.
ЯК «ВІДДАЛИТИ» МЕНОПАУЗУ
Чудово допомагають такі «жіночі» трави, як материнка, ожина, меліса. Материнку збирають під час цвітіння, коли її стебла досягають 10-15 сантиметрів. Листки і квіти ожини збирають в травні-червні. Трави сушать, потім готують із них суміш: беруть по дві частини материнки та ожини, одну частину меліси, столову ложку трав заливають склянкою окропу. Вживають по пів-склянки 4 рази на день. Якщо приливи бувають часто, можна пити настоянку по одній столовій ложці чи по ковтку через одну-дві години.
Чудові лікувальні властивості має і манжетка. Жінці варто пити її з юності аж до старості, оскільки манжетка надовго зберігає молодість: вона підтягує жіночі органи, тримає їх в тонусі, тому жінки, які вживають манжетку, вирізняються темпераментом. Ця трава допомагає позбутися целюліту.
ЯК ПОПЕРЕДИТИ ВАРИКОЗНЕ
РОЗШИРЕННЯ ВЕН
Помічено, що на цю хворобу страждають ті, хто має виснажливу роботу на ногах (продавці, робітники біля верстата).
Однак частіше варикозна хвороба вказує на те, що треба лікувати підшлункову залозу, захворювання якої призводить до цукрового діабету, і гормональну систему.
Хворим на варикоз я раджу зібрати восени плоди каштана. Одну столову ложку подрібнених плодів заливають однією склянкою горілки, настоюють 21 день. П’ють по 5 крапель три рази на день.
Для того, щоб ліквідувати сліди хвороби на ногах, беруть 100 г квітів чи листків акації, заливають 0,5 л горілки, настоюють два тижні, потім додають натертий лимон, настоюють ще тиждень. Протирають настоянкою ноги, після чого зміцнюються стінки судин, і хворі вени зникають.
ЯК ВИЛІКУВАТИ ЕПІЛЕПСІЮ
Це захворювання можна вилікувати назавжди, якщо знайти причину. Трапляється, що епілепсія виникає після забиття голови в дитинстві чи в юності. Але хворіють і люди, у яких травми не було. У них зазвичай нічні напади.
А ще епілепсія може свідчити про наявність гельмінтів (паразитів). В моїй лікувальній практиці були такі випадки: люди по 17 років лікувались від епілепсії, а виявилось, що причина нападів — гельмінти, які облаштувались у мозкові.
Якщо напади збільшуються під час місяця-молодика, це є свідченням, що потрібно шукати паразитів.
Причиною епілепсії може бути також переляк, нервово-психічна травма. Трапляється, що призводить до епілепсії хвороба підшлункової та щитовидної залоз. Поміж цими залозами — сонячне сплетіння, тобто місце, де розташована душа. Насправді це клубок нервів, якщо там перенапруга — може виникнути хвороба…