ЗАТРИМАНО КЛЮЧОВОГО ПІДОЗРЮВАНОГО У ВБИВСТВІ ЄРОХІНА

Вночіз 22 на 23 серпня в Тернополі затриманий один з головних підозрюваних у вбивстві співробітника ГУБОЗ МВС Романа Єрохіна — відставний міліціонер Владислав Клюковський.

Під час затримання Клюковський спробував застрелитися з пістолета з гумовими кулями, але оперативники, що проводили затримання, перешкодили йому це зробити.
В результаті прицільного пострілу не вийшло, самовбивця відбувся легкою подряпиною. Скільки ще їх з’явиться на його обличчі і тілі під час перебування в СІЗО, залишається тільки гадати. Але можна стверджувати напевно: члени слідчо-оперативної групи зроблять все, щоб Клюковський вказав на замовника вбивства.
Донецький міліціонер Владислав Клюковський опинився в Києві у складі команди Анатолія Волощука — екс-начальника Донецької міліції, направленого керувати ГУ МВС в Київській області напередодні президентських виборів 2004 року. Пізніше  він встиг покерувати Ірпінським РУВС Київської області і незабаром вимушений був піти на пенсію. Що цікаво: труп Єрохіна, знайдений під містом Ворзелем, в Ірпінському районі.