НА ЧЛЕНА ЦВК ВЧИНЕНО НАПАД

23 серпня 2006 року здійснено напад на члена Центральної виборчої комісії Ігоря Качура.

В результаті злочину Качур отримав черепно-мозкову травму, струс мозку. Нині він перебуває на стаціонарному лікуванні.
Ігор Качур звернувся до правоохоронних органів із заявою про погрозу вбивством та надання йому особистої охорони.
У той же час у коментарі УНІАН Качур заявив, що під час нападу на нього двох чоловіків, він змушений був використовувати особисту зброю.
«Напад відбувся у дворі заміського будинку моїх батьків (під містом Васильковом Київської області). В двір увійшли двоє чоловіків у неадекватному стані — чи то під дією наркотиків, чи то алкоголю, і стали погрожувати мені і моїй родині убивством», — розповідає Качур.
«Вони були в агресивному стані, і коли зав’язалася бійка, я дістав свій пістолет і почав відстрілюватися», — додав він. За його словами, один із нападників представився офіцером КДБ.
Член ЦВК уточнив, що стріляв на ураження в корпус одного з нападників: «Я знаю, що куля потрапила в нападника, але подробиць не знаю».
Качур додав, що має три одиниці вогнепальної зброї, які зареєстровані у встановленому порядку. Пістолет, з якого він робив постріли під час нападу, переданий у правоохоронні органи для проведення експертизи.
Разом з тим, Качур не став висувати можливі версії нападу: «Я не виключаю, що моя позиція в ЦВК когось не влаштовує, але це не моя проблема».
«Правоохоронні органи повинні розібратися. Міліція затримала нападників. Я направив заяву прокурору міста Василькова й у правоохоронні органи», — пояснив він.
Член ЦВК також повідомив, що особистість одного з нападників встановлена. «Він ніде не працює, перебуває в конфлікті з моєю родиною, оскільки підозрюється в пограбуванні будинку моєї родини», — сказав Качур.
За матеріалами інтернетвидань