Георгій ЩОКІН: «ЧУЖИНСЬКЕ ЗАСИЛЛЯ СТАВИТЬ ПИТАННЯ РУБА: ЧИ БУТИ УКРАЇНСЬКІЙ УКРАЇНІ?»

1. Ми разом з усією Україною вступаємо зараз у період, коли справжнє обличчя влади стає зрозумілим всім. На жаль, те, про що весь час відкрито говорила УКП, стає дійсністю: сіоно-російські, юдео-ліберальні та нацистсько-ізраїльські клани заполонили парламент, який залишається українським лише за назвою. Утворення будь-яких коаліцій між цими трьома кланами не змінює ситуації на проукраїнську. Але саморозвінчування неукраїнської сутності влади є й шляхом її самогубства.
2. Впала остання ширма, якою користувалися чужинці при захопленні влади під національно-патріотичними гаслами. Нещодавні дії президента В.Ющенка вказують, що такою ширмою для юдео-олігархічних кіл був саме він. Підготовлений оточенням президента «універсал» відкрив прямий шлях до останнього поневолення Української нації — продажу нашої землі. Підписані укази президента про нагородження до 15-ої річниці Незалежності України містять багато прізвищ тих, хто нагороджувався і Кучмою — Г.Суркіс, І.Суркіс, Р.Ахметов, І.Коломойський, Ю.Єхануров, Г.Москаль, що вказує на пряму спадкоємність «батьківського» кучмізму «синівським» ющенкізмом. До того ж інтернет-видання повідомили про те, що на американські рахунки родини Ющенків одразу після утворення вкрай непрозорої структури «РосУкренерго» надійшло 1 мільярд 200 мільйонів доларів. Залишається лише додати, що цю структуру пов’язують з одним з проводирів міжнародної єврейської мафії Семеном Могилевичем, який, як повідомлялось у ЗМІ, фінансував прибуття «американської частини» родини Ющенка на його інавгурацію.
3. Крім захоплення державної влади в Україні, юдео-олігархічні клани здійснюють свою потужну експансію і в міжнародних організаціях українців. Особливо виразним підтвердженням цієї тенденції став недавній Всесвітній форум українців, у залах і кулуарах якого була присутня велика кількість представників єврейської меншини, яка вороже реагувала на українські патріотичні видання та їх репрезентантів. Велику доповідь на цьому форумі робив і роздавав численні інтерв’ю Аскольд Лозинський, який відрекомендовується президентом Всесвітнього конгресу українців і якого багато хто вважає юдеєм, що опинився в США під час однієї з еміграційних хвиль з України. На нашу думку, проживання юдея в Україні чи його батьків ще не робить його етнічним українцем і не дає ніякого права очолювати всесвітні організації українців. Щось не чутно про представництво українців (як і всіх інших, крім євреїв, націй) у всесвітніх і європейських єврейських організаціях. Просування євреїв на провідні посади міжнародних організацій українців є яскравим свідченням подальшої узурпації ними влади в усіх українських структурах — як державних, так і громадських.
4. Зашморг чужинського засилля, який намагаються затягнути на шиї Української нації як внутрішні, так і зовнішні її вороги, ставить питання руба — чи бути Українській Україні на українській землі? Відповідь залежатиме від кожного національно-свідомого громадянина і патріота, від усіх національно-патріотичних сил України, готових захистити свою Батьківщину всіма можливими засобами. Саме час згадати великих князів Святослава Хороброго та Данила Галицького, гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепу, отаманів Івана Гонту і Максима Залізняка, українських вояків під Крутами і вояків УПА.
5. З огляду на нестабільну ситуацію в суспільстві, олігархічно-клановий характер влади, проникнення в українські структури чужинських елементів необхідно звернутися до керівників усіх ланок УКП з пропозиціями: а) ґуртуватися на місцевому рівні з усіма організаціями національно-патріотичного спрямування; б) об’єднувати для поліпшення взаємодії членів цих організацій у десятки і сотні, якими повинні опікуватися районні осередки; в) організувати навчання десятників і сотників на районному рівні, а районних та обласних керівників — на всеукраїнському; г) приділити особливу увагу розповсюдженню серед населення партійної преси;
д) всю діяльність проводити в межах діючого законодавства, в тому числі, згідно із Законом України про громадські формування з охорони правопорядку і кордонів. Ми всі повинні бути готовими до захисту інтересів своїх родин, своєї Нації і Держави!